Цікаве

Школа Соробан – перша школа, яка готує дітей до життя!

Перефразовуючи слова відомого французького письменника і філософа Альбера Камю про школу – «Школа готує нас до життя у світі, якого не існує», з усією відповідальністю скажу – Школа Соробан – це перша школа, яка готує дітей до реального життя.12107051_1549364428638735_5737310484979160731_n
Сучасним дітям зараз потрібні не просто знання, не просто розвиваючі заняття або маса іноземних мов, сьогодні дітям потрібно вміння швидко і правильно приймати рішення, вміння чітко орієнтуватися в цьому швидкоплинному світі, а саме – потрібно вміти «ворушити мізками».
Починати з дитиною вчити мови з року – це добре. Читати з кубиками Зайцева – прекрасно. Розвиватися з картками Домана – чудово! Кожна із сучасних методик розвиває своє, певне вміння. Але … Як змусити мозок дитини відкрити весь свій потенціал і при цьому не завдати дитині психологічної або фізіологічної травми?
Відповідь знайшли японці – Методика Усного рахунку Соробан!
Оскільки в Японії головним ресурсом є люди, саме в цей ресурс найвигідніше вкладати гроші для реальної віддачі. І тому всю історію Країни Вранішнього Сонця знаходили способи зробити людей розумнішими, активнішими, продуктивнішими, відпрацьовувалися методики, що б людина могла використовувати і вдосконалювати всі вміння і навички, якими нагородила її природа. І особливе місце в цьому приділялося розвитку мозку.
Одне з провідних місць займає гармонійний розвиток правої і лівої півкуль мозку за допомогою Методики усного рахунку Соробан. Сьогодні в Японії це шкільний предмет, який відмінно допомагає дітям освоїти усний рахунок і додавання з відніманням.
Але головним є те, що дитина, яка займається за цією методикою, збільшує концентрацію уваги, поліпшує загальну пам’ять, формує нестандартне мислення і розвиває швидкість сприйняття, що відповідно дає дитині можливість:
– Робити математичні дії в думці на великій швидкості;
– Більше і швидше запам’ятовувати інформацію;
– Швидко і якісно орієнтуватися в сучасному світі;
– Швидко аналізувати ситуацію і швидко приймати рішення;
– Краще за інших дітей орієнтуватися в різних гаджетах і будь-яких механізмах;
– Працювати в різних напрямках з однаковою продуктивністю, будь то гуманітарний або технічний напрямок;
– Стати впевненіше в собі і своїх силах;
– Легко освоювати шкільні предмети;

– В дошкільному віці легко і швидко підготуватися до першого класу і безболісно пройти адаптаційний  період в школі.11254572_1549362301972281_8046748955520266875_n

Школа усного рахунку Соробан – перша і єдина школа на Україні,  яка гарантує результат і розкриє у вашій дитині генія!

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.