Цікаве, корисні статті

Результати «Літнього інтенсиву» за тестом Е. Ландольта

Основна мета школи усного рахування Соробан – НЕ навчити швидко рахувати, а здебільшого думати й розвивати особистість дитини.
Наші заняття спрямовані на розвиток пізнавальних психічних процесів: пам’яті, мислення, уяви, а також уваги та швидкості сприйняття.

Не всі знають, що увага не є самостійним психічним процесом, тому що не може проявлятися поза іншими процесами. Ми уважно або неуважно слухаємо, дивимось, думаємо, діємо. Таким чином, увага є лише властивістю різноманітних психічних процесів.

Говорячи про те, що ми розвиваємо увагу, ми маємо на увазі розвиток довільної уваги, розвиток уваги та всіх основних її властивостей у дітей: об’єму, перемикання, розподілу, стійкості та, звичайно ж, концентрації.

Ми провели обстеження дітей групи літнього інтенсиву в місті Запоріжжя.

Тренер групи – Деркач Світлана Євгеніївна.

Тренер групи

Вік дітей – від 8 до 11 років.

Обстеження уваги проводилося за допомогою методики Е. Ландольта. Ми провели порівняння результатів концентрації уваги учнів «Літнього Інтенсиву» до початку занять у школі Соробан та після місяця занять за тестом Е. Ландольта = С * С/к,

де С- це кількість оброблених рядків,

К – кількість помилок.

Скриншот 2016-07-01 09.57.57

Відзначимо, що у дітей помітно збільшився темп роботи. За той же час діти змогли обробити більшу кількість рядків тексту, а помилок зробили менше.

AWs8zZXQ6YM

Таким чином, робимо висновок, що навіть за один місяць занять у школі усного рахування Соробан можна побачити реальний результат не тільки у вигляді швидкого рахування й суб’єктивних вражень, а й у вигляді об’єктивних результатів психологічного дослідження.

Автор: тренер школи усного рахування Соробан, психолог Шевченко Вікторія

qGKIx31frb8

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.