Цікаве

Поради батькам стосовно організації навчання під час канікул

kanikulyi-4-300x164Доки дітвора радіє наступу довгоочікуваних канікул, батьки вирішують дилему: чи потрібно під час законного дитячого відпочинку завантажувати дітей заняттями або дозволити їм повністю розслабитися. Як завжди, відповідь знаходиться десь посередині. Багаторічний досвід показав, що після затяжного відпочинку діти забувають великий обсяг пройденого в школі матеріалу і показують низькі результати перевірки знань. Крім того, після абсолютного неробства різке занурення в насичений навчальний графік викликає у дитини стрес і погано позначається на її працездатності.

Плюси і мінуси навчання на канікулах

Заняття під час відпочинку мають свої переваги:

1) Систематичне надходження корисної інформації і дотримання звичного режиму (хоч і в ослабленій формі) допомагають дитині повернутися до навчального процесу.

2) Це відмінна можливість «підтягнутися» з деяких предметів або зайнятися тим, на що не вистачало часу (наприклад, почати освоювати іспанську мову).

3) Діти можуть займатися у вільному графіку, приділяти предмету навчання достатньо часу, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Недоліків навчання на канікулах не багато. Це порушення планів дитини цілими днями байдикувати і ризик перевтоми, якщо батьки з особливою ретельністю візьмуться розробляти графік корисних справ.

Як грамотно поєднувати відпочинок і розвиваючі заняття?

По-перше, батьки не повинні забувати, що канікули потрібні школяреві, щоб відпочити, набратися сил, тому потрібно організувати навчальний процес, який не буде дитині в тягар.

По-друге, дайте можливість дітям самостійно вибирати, чому приділяти час.

По-третє, ні в якому разі не можна змушувати. Потрібно правильно мотивувати школяра, тоді він сам захоче присвятити час навчанню.

Канікули корисні і тим, що у батьків з’являється хороша можливість прищепити дитині звичку планувати, бути відповідальною та виконувати намічені завдання.

Одну з найбільш корисних методик, що розвивають у дітей фотографічну пам’ять, логіку, образне мислення та інші пізнавальні здібності, пропонує Школа усного рахунку «Соробан». Завдяки цьому методу дитячий розум легко засвоює інформацію, для її запам’ятовування використовується глибока пам’ять. Щоденні вправи займають всього 15-20 хвилин, тому не нанесуть шкоди для відпочинку дитини. Навпаки, відкриваючи в собі нові таланти, досягаючи успіху в різних видах діяльності, діти самостійно проявлять бажання здобувати нові знання.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.