Цікаве, корисні статті

Розвиток зорової і слухової уваги у дітей

Розвиток зорової і слухової уваги у дітей дошкільного і молодшого шкільного віку в Школі усного рахунку Соробан ®.

Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку необхідні заняття, що розвивають здорову і слухові увагу. Це вік, коли головний мозок створює фундамент із психічних розумових операцій. Він пластичний і активний. Готується створювати особливі зв’язки і нейронні ланцюжки, які дозволять дитині пізнавати світ, зокрема працювати з інформацією. Прийом, обробка, аналіз і видача результату – от дії, з якими мозку доведеться справлятися. Для цього він повинен приготувати ділянки, що відповідають за зорову і слухову увагу. Якщо їх створити та активізувати – будуть створені умови для інтелектуального розвитку і якісного навчання. В жодному випадку не можна чекати! Час для  створення умов для активної і ефективної зорової уваги – вік 5-11 років.

Розвиток зорової уваги і сприйняття

Якщо мозок готовий, потрібно створити умови для його роботи – зорова і візуальна інформація про навколишній світ. Дитина сприймає через зір –  розвивається фантазія, творчі здібності, зворотній зв’язок, образна пам’ять, навички читання і мислення. А якщо додати інтерес – мозок створить потрібний міцний нейронний ланцюжок.

Пропустимо момент розвитку зорової пам’яті – отримаємо проблеми з читанням, письмом, запам’ятовуванням і сприйняттям прочитаного. Передбачуваний результат– низька успішність.

Розвиток слухової уваги і сприйняття

Так само важливим фактором спілкування зі світом є сприйняття з допомогою слуху. Розвиток слухової уваги і сприйняття не дозволяє дитині відволікатися, допомагає сприймати потрібну і корисну інформацію. Слухові увага прокладає шлях до розвитку слухової пам’яті. Вона, в свою чергу, дозволяє дитині вивчати вірші, писати під диктовку, рахувати в уяві, сприймати і запам’ятовувати пояснення вчителя. Немає потрібного ланцюжка “слухова пам’ять” – різко знижується рівень пізнавальних здібностей.

Перегляньте відео про результати розвитку слухового сприйняття в Школі усного рахунку Соробан®

Відео:

Подивитися розклад занять у вашому місті

Розвиток зорової пам’яті дітей в Соробан®

Під час розвитку зорової пам’яті величезну роль відіграє правильно підібрані вправи. Їх завдання – використання зорового сприйняття. СОРОБАН застосовує одного з найнеобхідніших помічників у розвитку зорової пам’яті і уваги – зорове сприйняття – візуалізацію. Робота з соробаном(абакусом) потребує від дитини запам’ятовування цього дивовижного предмету дуже точно, а деталях, для того щоб потім відтворювати в уяві його образ. З допомогою саме цього образу пізніше буде відбуватися лічба. Спеціальні тренування образної пам’яті направлені на створення активної і одночасної роботи обох півкуль головного мозку.

Робота відбувається в наступному порядку:

  1. Екран – символ – дитина;
  2. Символ – ліва півкуля;
  3. У праву – поява зображення соробан з необхідним розміщенням кісточок;
  4. Рішення – ліва півкуля – відповідь в числах.

Перегляньте відео про результати розвитку зорового сприйняття в Школі усного рахунку Соробан

Відео:

записатися

на заняття в школу устного рахунку Соробан®

Розвиток слухової пам’яті в Соробан®

На особливість створення стійкого образу в цьому віці зорове сприйняття завжди потребує зміцнення слухової і моторної пам’яті. Соробан створив і використовує необхідний алгоритм дій: на екрані з’являється формула завдання, яка супроводжується голосовою командою. Так відпрацьовується створення міцного зв’язку між побаченою і почутою інформацією, з’єднаних разом. Працюють в команді, і зорова, і слухова пам’ять – створюється цілісний образ.

Тренування зорової і слухової пам’яті

Постійне закріплення і повторення – основа навчання. На систематичних і регулярних заняттях в Школі Соробан ® спеціальні вправи поєднують увагу та пам’ять, цим самим створюючи необхідні умови для розвитку мозку. Він, отримавши необхідний час (як мінімум 21 день) , створює спеціальні канали для передачі інформації і закріплення цих здібностей. Тільки за таких умов мозок здатний реагувати швидко і легко. Дитина зможе тепер з максимальною вигодою, використовуючи зорову і слухову пам’ять, швидко і автоматично приймати і запам’ятовувати потрібну інформацію назавжди.

записатися

на заняття в школу устного рахунку Соробан®

 

Забезпечте своїй дитині майбутнє великих можливостей!

Відео:

 

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.