Цікаве, корисні статті

Перевірено дітьми та їх батьками: результат перевершує усі сподівання!

З вересня у Львові розпочав свою роботу центр дитячого розвитку – філія школи усного рахування «Соробан». Японська методика, адаптована для наших дітей, відмінно зарекомендувала себе в Україні. Філії школи давно працюють у багатьох обласних центрах і великих містах країни. Тепер і львівські малюки, а також школярі з цікавістю освоюють нову методику та вже показують перші результати.

Син – наше натхнення

Історія львівської філії унікальна. Її відкрили Станіслав і Марина – молода пара з Дніпра. До цього літа сім’я успішно займалася бізнесом у рідному місті. Але Соробан кардинально змінив їхнє життя.

IMG_2292

– Джерело нашого натхнення – наш син Володимир, – розповідають батьки. – Він почав займатися у школі «Соробан» у Дніпрі. Перші успіхи у сина з’явилися після трьох місяців занять. У 5 років він став рахувати зі швидкістю 0,5-0,6 секунди. Тобто, ми просто бачили цифри, а він їх рахував! Словами не передати, який захват і гордість за сина ми відчували. З того часу ми перейнялися методикою ментальної арифметики. Ми побачили, що це дійсно успішна система пізнання, яка дозволяє дітям ставати унікальними серед однолітків. (Що дає методика усного рахування для розвитку дитини, читайте у статті «Що таке «Соробан» і з чим його їдять»).

З того часу соробан – став спільним сімейним заняттям. Станіслав зізнається: захотілося зайнятися соціально корисною справою. А місто Львів їм подобалося завжди …

– Ми зважили все та прийняли рішення – переїжджаємо до Львова! – Посміхається Марина. – Страшно не було, адже ми бачили, які великі успіхи показує наш Вова й інші учні школи усного рахування. Тому були впевнені у результаті.

Сьогодні Станіслав – директор філії центру дитячого розвитку у Львові, Марина – тренер з усного рахування.

IMG_2382

 

Що дає ментальна арифметика?

Зараз у дитячому центрі розвитку у Львові сформовано два типи груп: малюки 5-6 років і діти 7-11 років. Усі вчаться із задоволенням, з нетерпінням чекають занять. З радістю займаються і в самій школі усного рахування, а також виконують домашні завдання. Спочатку батьки навіть дивуються: чому дітям так подобається вчитися соробану?

– Відповідь проста: у дітей дуже добре працює причинно-наслідковий зв’язок. Вони бачать, що у них виходить, бачать результат. І від цього у них виростають крила! – говорить Станіслав. – З’являється впевненість у собі, у своїх силах. Ми завжди пояснюємо батькам, що соробан потрібен дитині не для того, щоб навчитися швидко рахувати. Ментальна арифметика в цілому прокачує, розвиває, головний мозок. (Докладніше про це читайте у статті «Школа Соробан – перша школа, яка готує до життя»).

Соробан розвиває не тільки інтелект дитини, але й образне мислення, також дає впевненість у своїх силах, дисциплінує. Станіслав згадує, як до центру дитячого розвитку прийшла дівчинка Діана, що на першому занятті була закритою і мовчазною дитиною.

– До дошки Діана виходила, але без особливого бажання. Але минуло два місяці занять у школі плюс регулярних занять вдома, і дитину просто не впізнати! Вона завжди рветься до дошки, сама тягне руку. Сьогодні Діана – одна з найкращих учениць у групі. Сором’язливості, замкнутості як не було. Мама каже, що в повсякденному житті донька стала також більш соціально активною, із задоволенням спілкується з однолітками, – говорить Станіслав.

 

Соробан по-львівськи

У Львові дуже цінується сім’я, сімейні цінності. У багатьох сім’ях по двоє, троє і навіть четверо діток. Логічно, що всі батьки люблять своїх дітей і прагнуть дати їм якомога більше. Але якби складався рейтинг, то львівські мами й татусі зайняли б у ньому впевнене перше місце. Дітям тут приділяють особливу увагу і турботу. Львів завжди був одним з найбільш інтелектуальних міст України. Тут працює безліч гуртків і секцій: творчих, розвивальних, спортивних. Але школа усного рахування «Соробан» стоїть у цьому переліку окремо й багато батьків це вже зрозуміли.

IMG_6318

– Є батьки-прагматики, які відразу запитують: а що ми отримаємо від вашої школи? У дитини будуть краще оцінки в школі? Тобто, люди приходять за конкретним результатом. Але у підсумку вони отримують набагато більше, ніж просто шкільні оцінки, – каже Станіслав. – Те, що дитина з усіх предметів буде краще займатися – це факт. (Докладніше про це читайте у статті «Як допомогти школяреві в навчанні»). Але найголовніше, що вона стане більш розвиненою в цілому: інтелект, образне мислення, пам’ять, концентрація уваги, швидкість реакції. Люди хочуть отримати 10, а отримують 1000.

У школі вже є свої сімейні династії, коли групу відвідують разом братики й сестрички. Успіхи, які робить одна дитина, спонукають батьків віддавати вчитися усному рахуванню й другу.

– Для мене у навчанні дітей дуже важливо, що вони самі хочуть вчитися, – каже Марина. – На заняття діти приходять з палаючими очима. А потім виходять до своїх батьків просто шалено щасливими. Ось коли ця іскра з’являється в очах – це щастя і для тренера, і для батьків і, звичайно ж, для самої дитини.

Хочете дізнатися більше про центр розвитку для дітей – школу усного рахування «Соробан»? Дзвоніть, запитуйте, записуйтеся на пробний урок.

IMG_2525

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.