Цікаве

Права чи ліва? Дует!

Ця інформація для тих, хто хоче вижити і добитися успіху в століття інтуїції, гри і творчого мислення, відчувати себе впевнено в завтрашньому дні, підготувати своїх дітей до майбутнього. А воно змінює з кожним днем своє ставлення до людини і диктує зовсім інші вимоги. Протягом багатьох століть склалося так, що в суспільстві цінується людина з розвиненою логікою, адже він вдаліше, швидше досягає успіху.
Така дитина в школі, закономірно, відмінник, його хвалять, ним пишаються батьки .А мрійник -фантазер вважається поганим або, в кращому випадку, неуком.

В ШколеРаптово стало ясно, що життя змінюють і рухають його вперед саме творчі особистості .На зміну епосі йде епоха інтуїції, гри і творчого мислення. Тому мало, а то й неможливо, вирішити проблему за допомогою логіки. Необхідна інтуїція, яка дозволить схопити проблему в цілому, утворити різні асоціації та з великою швидкістю здійснити їх перебір, висловити гіпотезу, сформулювати ідею, нехай навіть божевільну, але часто нестандартну і, нерідко, правильну .Щоб впоратися з цими завданнями дуже важливо розвивати можливості мозку , який влаштований так геніально, що вченим досі не вдалося розкрити всі його можливості. Впливати на хід мозкових операцій людина не може, але розвивати здібності до їх успішному проведенню може. Оскільки мозок людини складається з двох півкуль, лівої і правої, функції сприйняття світу у них умовно розподілені. Ліва спрощує навколишній світ, щоб його легко було проаналізувати і навіть вплинути на нього, а права схоплює навколишній таким, яким воно є в реальності.

Щоб легше було розібратися в складнощах навколишнього світу, важливо допомогти дитині зберегти здатність сприймати цілісність події, об’єкта, а потім вже вирішити, які його аспекти він хоче вивчити більш детально. Традиційна шкільна методика вивчення світу ускладнює таке сприйняття, ведучи пізнання від часткового до загального, а не навпаки. Тому дуже важливо зараз звернути увагу на розвиток правої півкулі, яка відповідає за:

 • образні сприйняття,
 • целісність,
 • просторове мислення,
 • загальну картину світу,
 • мислення аналогіями,
 • синтез,
 • архаічні мовні форми,
 • запахи,
 • музику,
 • образи,
 • інтуіцію,
 • гумор.

Воно схоплює все, що відбувається на льоту, може побачити ситуацію з різних сторін, має еврістичність, конкретність, працює швидше лівого.

Сама розвинена права півкуля забезпечить дитині:

 1. миттеве сприйняття інформації,
 2. швидкість роботи,
 3. легку здатність до навчання,
 4. хороше запам’ятовування,
 5. розуміння ризику,
 6. інтуіцію,
 7. вміння відчувати людей, знати, що сказати,
 8. новаторські ідеї в будь-якій сфері діяльності,
 9. предприемницькі ідеї.

З правою півкулею пов’язане чуттєве сприйняття, орієнтація в просторі, художнє мислення, творчість, емоційно-інтонаційна забарвлення мови. Саме в ньому знаходяться мовні зони, над якими півкуля працює все життя. Права півкуля відповідає за всі розумові операції, в тому числі і за рахункові навики дитини, які пов’язані в зовнішньому просторі, де знаходяться предмети, перерахунок яких він веде. Образні конкретні уявлення про предмети і явища навколишнього світу зберігаються саме в ньому. Права півкуля відкриває світ безмежних можливостей. Плід його активності – осяяння, творчість. Розвивати праву півкулю вкрай необхідно для того, щоб між обома півкулями зберігався баланс, що забезпечує найбільш ефективну роботу.

Цьому допоможе нова методика формування творчої особистості – Методика усного рахунку «Соробан».

Урок в Соробан«Соробан» унікальна. В Японії, родоначальниці методики, її вивчають з молодших класів, починаючи розвиток дитячого мозку парно і з однаковою активністю як праву, так і ліву півкулю. Діти не просто рахують, діти бачать результат, генерують відповідь, при цьому активізувавши одночасно і одну і іншу частину мозку. Мета методики – запустити мозок, активувати всі його ділянки, зміцнити зв’язок між ними. І все це за допомогою усного рахунку на рахівниці абак (соробан), на яких діти вчаться рахувати спочатку так, а потім перенісши їх в уяву. Сьогодні Школа «Соробан» допомагає дітям розвиватися так, що б на повну силу використовувати свої здібності в досягненні цілей.

І наші педагоги готові допомогти вам пройти цей важкий, але такий необхідний і цікавий шлях разом.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.