Цікаве, корисні статті

Правила розіграшу “Подаруй другу Соробан”

Подаруй другу безкоштовний місяць в Соробан і теж виграй!

До осінніх канікул стартуємо з розіграшем:

Відзначай в коментарях до цього посту свого друга (його батьків), який ще не тренується у нас, але дуже хоче, і подаруй йому

Місяць БЕЗКОШТОВНОГО навчання в нашій Школі Соробан ®.

А також, отримай і собі цілий місяць безкоштовних тренувань.

Є два простих умови:

  1. Обидва учасники повинні бути підписані на сторінку Соробан.
  2. У коментарях відзнач одного (одного з батьків).

Кількість друзів необмежено, але в різних коментарях.

Переможець буде визначений програмою Random і оголошений на наступний день після закінчення конкурсу в 15.00.

Правила розіграшу:

ПРЕДМЕТ ЗГОДИ

Ця угода (далі – “Правила”) регламентує взаємовідносини між організатором Акції «Подаруй одному Соробан» (далі – «Конкурс»), з одного боку, і фізичною особою, які зареєструвалися в якості учасника Акції (далі – «Учасник»), з іншого .

ВИД ЗАХОДИ

Конкурс не є лотереєю, зокрема стимулюючою лотереєю, азартною грою, пов’язаною з ризиком або парі.

Конкурс проводиться на сторінці Школи Соробан ® у Фейсбуці і не передбачає оплати за участь.

ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ

Україна

ПЕРІОД І ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

Період проведення вказаний в самому дописі.

Реєстрація Учасників проводиться після позначення “подобається” сторінці Школа Соробан ® в обраній соцмережі і коментаря конкурсному посту. В коментарях потрібно позначити сторінку одного з батьків дитини, якій ви хочете подарувати місяць БЕЗКОШТОВНОГО навчання в Соробані (натиснути іконку “@” і далі починати вводити ім’я чи прізвище).

Переможця буде обрано серед усіх Учасників, які виконали умови Конкурсу, і буде оголошено наступного дня після завершення Конкурсу, о 15:00.

Організатор має право змінити кінцевий термін проведення Конкурсу, за умови, що всі Учасники Конкурсу проінформовані про продовження чи передчасне завершення його, на сторінці Школи Соробан ® у соцмережі, де стартував Конкурс.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

Учасниками Конкурсу можуть бути фізичні особи, а саме, батьки які мають дітей віком від 5 до 11 років, що проживають на території України і зареєструвалися в Конкурсі.

Якщо ви берете участь у Конкурсі, а вашій дитині більше чи менше років, ніж оголошено, всю відповідальність за результати навчання ви берете на себе.

В Конкурсі забороняється брати участь працівникам і представникам Організатора, афілійованим особам, членам сімей таких працівників і представників, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають відношення до організації чи проведення даного Конкурсу.

Порядок проведення Конкурсу

Конкурс проводиться на території України в термін зазначений у головному пості і складається з даних етапів:

Реєстрація Учасників Конкурсу: лайк сторінці Школа Соробан ® в соцмережі, коментар під конкурсним постом і позначення друга (сторінка батьків дитини).

Обрання переможців Конкурсу серед усіх Учасників, які виконали всі умови Конкурсу.

Порядок визначення Переможців:

Конкурс проводиться в соцмережі Фейсбук чи Вконтакте

Сторінки:
https://www.facebook.com/soroban.com.ua

https://vk.com/soroban

Сервіс визначення Переможця: генератор випадкових чисел random.org

Переможці Конкурсу будуть оголошені наступного дня після завершення Конкурсу о 15:00.

Переможців має бути двоє: той хто відмітив друга і той, кого відмітили в коментарі.
У випадку, якщо один з Переможців відмовляється від ПРИЗА, він не переходить іншому і не сумується у іншого Учасника. В такому випадку дається тільки один місяць безкоштовного навчання.

Термін дії призу: місяць з дня оголошення результатів Конкурсу. Тобто, Переможцеві, який ще не навчається у Школі Соробан ®, потрібно обрати групу для старту. Групи стартують, коли заповнюються.

Інформація про Переможця буде оголошена на вище згаданій сторінці Школи в соцмережі і особистим повідомленням Переможцям в даній соцмережі.
Рішення Організатора є остаточним.

Приз

Місяць безкоштовного навчання в Школі Соробан ® в місті, де є Школа Соробан ® для того, хто написав коментар, і того, кого відмітили в коментарі.

Умови отримання Призу

Переможцю має бути від 5 до 11 років.

Ребёнок победителя, которому на момент проведения конкурса меньше или больше лет, по желанию родителей может быть записан в школу, но гарантии на 100% результат тренировки мозга Школа не даёт. Поскольку сама методика предполагает обучение только детей от 5 до 11 лет.

Якщо дитині Переможцю на момент проведення даного Конкурсу менше чи більше років, за бажанням батьків, вона може бути записана в Школу, але 100% гарантії результату Школа не дає. Тому що сама методика, за якою ведеться навчання, розрахована на дітей з 5 до 11 років.

Безкоштовне навчання на місяць, передбачає, що Учасник буде записаний у зручний для нього час, серед того, що є в наявності.

Група, в яку буде записаний Переможець, стартує коли збереться необхідна кількість учнів.

Вручення Призів буде відбуватися в Школі Соробан ®, яка знаходиться найближче до Переможця.

Якщо, надіслане Організаторами повідомлення в соцмережі фейсбук чи вконтакті, не буде доставлено, чи Переможець буде недоступний протягом місяця з дати оголошення результатів по вказаним засобам зв’язку, Організатор залишає за собою право анулювати Приз.

Організатор не несе відповідальності у випадку, якщо неможливо зв’язатися з Переможцем Конкурсу в зв’язку з його відсутністю в соцмережі, чи якщо він не відповів на лист протягом місяця з дня оголошення результатів Конкурсу.

ІНШІ УМОВИ

Беручи участь у Конкурсі, Учасник підтверджує, що перед тим як взяти участь в Конкурсі, Учасник прочитав і зрозумів дані Правила, а також повністю погоджується з даними Правилами. У випадку, якщо ви не погоджуєтесь з Правилами, будь ласка утримайтеся від участі в Конкурсі.

Учасники Конкурсу діють вільно, з власної волі і в своїх інтересах, дають згоду Організатору, а також його афілійованим і/або уповноваженим особам на обробку своїх персональних даних, що надаються Організатору в зв’язку з проведенням Конкурсу, будь-якими способами, а саме, збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, оновлення, уточнення, зміну, електронне копіювання, видобування, використання, передачу, знеособлення, блокування, видалення, знищення, для цілей проведення даного Конкурсу і виконання пов’язаних з ним вимог законодавства. Дана Угода є конкретною, інформативною і свідомою.

Погоджуючись з умовами Конкурсу, Учасник дає згоду на використання зображень, інформації про Учасника і його участі в Розіграші, іншої інформації, що надає Учасник і згоди на повідомлення інформації про Учасника в рекламних і маркетингових цілях Організатора, зокрема на сайті Організатора і його афілійованих осіб.

Організатор Розіграшу залишає за собою право в будь-який час відмовити будь-якому Учаснику в подальшій участі в Конкурсі, анулювати його реєстрацію і виключити з розгляду результати даного Учасника при підбиття підсумків, за своїм бажанням і без пояснення причин, у випадку, якщо Організатор має причини підозрювати, що такий Учасник порушив вимоги Правил проведення Конкурсу. У випадку такої відмови Організатор повідомляє Учасника про своє рішення.

Форс-мажорні обставини, що перешкоджають проведенню Конкурсу.

Якщо хтось з Учасників буде порушувати Правила Конкурсу, чи відбудеться вірусна атака, чи виникнуть інші обставини, що перешкоджатимуть чесному проведенню Конкурсу, Організатор має право припинити чи змінити умови проведення Конкурсу. Це правило залишається незалежно від того з чиєї вини сталася помилка. Якщо Організатор не зможе відновити роботу системи в цілісність Конкурсу, то Організатор залишає за собою право визначати Переможців за умовами вище, серед тих Учасників, що зареєструвалися до виникнення помилки.

Хакерська атака переслідується за законом. Якщо Учасник здійснює хакерську атаку чи порушує умови Конкурсу, то Організатор залишає за собою право вимагати відшкодування збитку. А подальшому Учаснику може бути відмовлено в участі в будь-яких конкурсах Організатора.

Рішення Організатора про визнання Учасників Переможцями є остаточним і юридично обов’язковим до виконання. Призи присуджуються виключно на розсуд Організатора.

Організатор не є відповідальним за втрачену вигоду Учасника.

Організатор залишає за собою право змінювати дані Правила, а також призупинити чи відмінити Конкурс в будь-який час за будь-якої причини, без попереднього повідомлення Учасників.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.