Цікаве, корисні статті

Чи корисний усний рахунок для дорослих?

Як не дивно, але найчастіше це питання хвилює саме дітей. Адже у них все просто – якщо існує калькулятор, то кому потрібна ця складна таблиця множення, обрахунки в стовпчик, ділення чисел на складові? Ось тут батькам доводиться шукати переконливі аргументи, наводити приклади з особистого життя, вигадувати якісь історії, щоб наставити своє ще нерозумне дитя на шлях істинний. Такий підхід не завжди буває дієвим. Якщо раніше можна було всього лише не давати дитині обчислювальний пристрій, то тепер кожен першокласник має доступ до калькулятора у своєму телефоні.

Усний рахунок активно використовують у початковій школі й ще трохи в 5-6 класі. Головна мета його застосування – відточування навичок обчислення. У таких умовах традиційна методика навчання усного рахунку малоефективна, а найбільш поширене уявлення про його необхідність у дітей і дорослих – «щоб швидко рахувати гроші».

Але межі застосування навички значно ширші. Вона не тільки допомагає вирішувати математичні задачі, але й впорядковує думки людини, позитивно впливає на здатність організовувати свою діяльність незалежно від її спрямованості. Ті, хто навчився швидко рахувати в умі та не замінив цю корисну звичку планшетами й калькуляторами, виділяються своїми інтелектуальними здібностями.

Як правило, це люди здатні мислити, аналізувати, робити висновки та приймати рішення. Вони швидко засвоюють і запам’ятовують інформацію, у них розвинена як слухова, так і зорова пам’ять. Їм характерна здатність концентруватися, швидко перемикати увагу, бачити відразу декілька засобів вирішення поставлених завдань і вибирати серед них найбільш ефективні в наявній ситуації.

Креативне мислення, розвинута інтуїція, логіка й фантазія в сукупності зі здатністю швидко здійснювати в умі складні розрахунки – це якості, що формують дуже вигідну думку про людину, що прокладають для неї шлях до будь-яких вершин.

Відповідь на питання, чи корисний усний рахунок для дорослих, однозначна: «Так!» Причому він не просто корисний, а необхідний, як один з головних факторів, що впливають на формування інтелекту. Повернемося до питання опанування цієї навички. Якщо дитина з малих років проявляє схильність до точних наук, можливо для неї достатньо буде й шкільної програми. А як бути іншим дітям?

Для будь-якої дитини віком від 5 до 11 років найбільш ефективною є Школа усного рахунку «Соробан», де крім математичних занять велику увагу приділяють комунікативному й емоційному розвитку дітей. Вона використовує найбільш дієві інструменти у вихованні всебічно розвинених особистостей, здатних у майбутньому досягти великих успіхів.

Головні переваги методики:

  • рівномірний розвиток правої та лівої півкулі мозку;
  • підвищення ефективності розумової діяльності;
  • розвиток пізнавальних і адаптивних здібностей;
  • розкриття та розвиток творчих здібностей;
  • формування у дітей внутрішньої мотивації до навчання.

Кожна успішна особистість пройшла свій шлях, але всі вони мають щось спільне. Це впевненість у собі та унікальний набір інтелектуальних здібностей. Вивчення усного рахунку в Школі «Соробан» дає дітям і те, і інше, а значить, забезпечує їм гідний старт у доросле життя.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.