Цікаве, корисні статті

Підготовка до школи «на відмінно»

Майже кожна дитина дитсадівського віку хоче до школи. Але не від тяги до знань, а тому що перехід до шкільного життя бачиться їй початком дорослості, самостійності. Більшість батьків теж пов’язують вступ дитини до школи з її дорослішанням. І яке ж буває здивування, коли вже на перших етапах навчання, виявляється, що дитяча рука замість букв наполегливо виводить каракулі, малюк не справляється з домашнім завданням, не запам’ятовує навчальний матеріал, постійно крутиться на уроках, насилу піднімається вранці з ліжка.

Проблеми у навчанні змушують малюка переживати, а стрес загрожує не лише повною втратою інтересу до знань, але й серйозними наслідками для дитячого здоров’я. Грамотна підготовка дитини до школи допомагає уникнути проблем, полегшити адаптацію і створює надійний фундамент для успішного навчання.

Виховання дитини на етапі дошкільної підготовки

Причини більшості труднощів у першокласників пов’язані з тим, що батьки надто покладаються на школу в питанні навчання, розвитку дитячих здібностей. Загальноосвітня програма дає дітям лише певний рівень знань з основних дисциплін, але для швидкого та легкого їх засвоєння першокласники мають ще до школи навчитися:

 • правильно поводитись на уроках, концентруватися;
 • аналізувати й запам’ятовувати інформацію;
 • налагоджувати стосунки з дітьми, взаємодіяти з викладачами;
 • жити у відповідності до розкладу, дотримуючись режиму дня;
 • бути дисциплінованими, розставляти пріоритети й розподіляти свій час, сили.

Як підготувати дитину до школи?

Особливо старатися не слід. Поки діти маленькі, все, що їм потрібно – це батьківська увага, цікаві ігри, можливість розвиватися, задовольняючи свій природний пізнавальний інтерес. Ідеальні умови для гармонійного розвитку малюка та його підготовки до школи «на відмінно» – це:

 • правильний розпорядок дня, повноцінне харчування, фізична активність і прогулянки на свіжому повітрі;
 • наявність достатніх підручних засобів, матеріалів для розвитку творчих, інтелектуальних задатків;
 • спілкування та ігри з однолітками;
 • можливість проявляти ініціативу, що розвиває дитячу самостійність;
 • підтримка дорослих;
 • помірні розумові навантаження, відповідні віковим особливостям розвитку дитини.

Перший рік у школі – важливий період у формуванні в дитини ставлення до навчання. Те, як пройде зустріч малюка зі світом знань, багато в чому залежить від правильної психологічної та розумової підготовки.

Готуємось до школи разом з Соробан

Все, чого треба навчити майбутнього школяра, дає ментальна арифметика в Школі Соробан. Це гармонійний інтелектуальний розвиток, який досягається завдяки правильним, рівномірним інтенсивним тренуванням півкуль мозку. Одночасно з розвитком когнітивних здібностей відбувається розквіт талантів, творчих задатків. Колективні уроки в школі дають дітям безцінний досвід спілкування й правильної взаємодії з дорослими та ровесниками. Розвиток здібностей, маленькі інтелектуальні перемоги формують віру в себе та цілеспрямованість. Регулярні вправи вдома тривають максимум 20 хвилин, але вони відмінно опрацьовують мозок, дисциплінують дітей, розвивають посидючість.

Дошкільна освіта Соробан є тією непорушною основою для майбутніх успіхів дитини в навчанні та будь-яких починаннях, адже крім навичок навчання, саморозвитку вона формує у дітей внутрішню мотивацію до пізнавальної діяльності.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.