Цікаве, корисні статті

Підготовка до школи. У чому суть?

«Шкільні роки чудові,

З дружбою, з книгою, з піснею,

Як вони швидко летять! … »

подготовка к школеЧудова дитяча пісня з ноткою смутку про шкільні роки, які швидко плинуть… Зараз, ставши батьками, ми розуміємо, що школа – це один з найвеселіших і чудових періодів у житті практично усієї дітвори. І усім нам хочеться, щоб захоплення шкільного періоду відчули й наші діти. І ми можемо їм у цьому допомогти.

Світ змінився, змінюються школи й програми навчання. Багато дітей вже не говорять про школу, як про чудовий час. Величезна кількість інформації на уроці, яку потрібно проаналізувати та запам’ятати, купа домашнього завдання, виключають час на себе, на сім’ю, на друзів. Ось саме тут без батьківської допомоги не обійтись.

І її основа – це любов і турбота, розуміння сина/доньки. Разом з усім цим велику роль відіграє правильна підготовка дитини до навчання у школі. Не дарма мами перед 1-им класом ведуть дитину на курси підготовки до школи, в перших класах відвідують групи вивчення мов, а в старших класах запрошують репетитора для підготовки до ЗНО.

Основна підготовка, яка має допомогти дітям отримати всі можливі плюси від шкільного періоду, це не запихування купи непотрібних знань в її голову, а розвиток мозку дитини, привчання його до взаємодії з навколишнім світом, до аналізу інформації, що надійшла, і до вміння її використовувати в потрібний момент. Розвинений мозок – це відправна точка, старт, фундамент для успішного майбутнього й щасливого сьогодення.

Школа усного рахунку Соробан® пропонує Методику розвитку дітей від 5 до 11 років, яка здатна направити ліву й праву півкулю до єдиної, продуктивної роботи.

Вчені всього світу довели, що за допомогою усного рахунку розвивається розум і інтелект людини. Соробан® поєднав досягнення Класичної ментальної арифметики з власними розробками й сьогодні пропонує батькам успішну Методику розвитку дітей.подготовка к школе

Що дає навчання Соробан для Вашої дитини у повсякденному житті? Це:

– Підвищення успішності зі шкільних предметів вже за 3 місяці занять у Соробан;

– Зменшення витрат часу на виконання шкільних домашніх завдань;

– Збільшення часу на різнобічний розвиток, окрім школи, від спорту до музики, для сімейного спілкування;

– Прояв ініціативності й самостійності  дитини;

– Розвиток лідерських якостей та навичок спілкування з однолітками.

І це не просто слова. Все це доведене перемогами наших учнів у 3-х країнах світу.

Наш канал Ютуб зібрав більше тисячі відео, де дітки показують свої досягнення в Соробан. На сторінках соцмереж є маса відгуків батьків, які діляться своєю думкою щодо Методики.

Соробан® – це школа успішних дітей, яка може стати головним помічником у шкільному навчанні, адже всі її сили спрямовані на те, щоб природно, без навантажень на дитячий мозок, продуктивно і якісно розвивати такі навички дитини, як:

  • вміння концентруватися на головному;6
  • швидко сприймати інформацію;
  • обробляти та аналізувати великий обсяг інформації;
  • навички міцної пам’яті, відмінної уваги, розвиненої уяви, творчості.

Невіднятною частиною навчання в Соробан є віра дітей в себе та в свої сили.

Переконайтеся в цьому самі – приходьте до школи усного рахунку Соробан®!

Читайте ще: Проблеми з математикою у дитини

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.