Цікаве, корисні статті

Лист до вчителя!

Лист до вчителя.

Дорогий вчитель!

Я приходжу до тебе зовсім маленьким, але дуже зацікавленим. Я починаю розуміти, що світ набагато більше, ніж мій будинок, і від тебе залежить, яким я його побачу.

Я приходжу до тебе невпевненим в собі. Я так боюся загубитися в новому для мене місці й від тебе залежить, чи буду я тут почувати себе в безпеці.

Я приходжу до твоєї школи, у твій клас і тому тільки ти можеш зробити твій світ і моїм теж. Від твого вміння говорити зі мною залежить, чи стане школа моєю другою домівкою, чи буду я з повагою ставитися до вчителів, чи не похитнеться моя віра в себе й у свої сили. Мої стосунки з усіма людьми, яких я кожен день бачу навколо себе, залежать від тебе. Якщо ти скажеш мені, що малювати на парті й смикати кота за хвіст – погано, я тобі повірю. Я не буду засмучувати тебе, тільки розкажи мені, як чинити правильно.

Дорогий вчитель, від тебе залежить, яким буде мій день, чи буде в мене бажання займатися на уроках, грати з друзями й заводити нові знайомства.

Від твоїх знань залежить, яким я побачу навколишній світ, чи буде у мене бажання та можливість шукати нові знання, та чи буду я любити вчитися.

У 7 років я ще так мало знаю. Переступаючи поріг школи, я роблю перший крок у самостійне життя, у великий невідомий світ.

У 7 років я вже можу відрізнити правду від брехні й бачу, коли ти обманюєш. У 7 років я формую свій внутрішній світ і те, як ти поводишся, як ставишся до мене та інших людей, стане зразком для мене.

Коли люди навкруги люблять мене, я хочу поділитися з тобою цим почуттям. Коли мене ображають, шукаю в тебе підтримки. Зрозумій, я не надокучаю тобі, я хочу, щоб ти краще зрозумів мене.

Дорогий вчитель! Я не прошу тебе носити мене на руках і виконувати мої забаганки. Я сподіваюся на твою мудрість і знання.

Я прошу тебе про дещо: не перенось на мене свої невдачі, не звинувачуй мене в бідах і не зривай на мені свій поганий настрій.

Ти – мій компас на найближчі 10-11 років, і від того, який напрямок ти покажеш мені, залежить моє майбутнє.

Не нашкодь мені, будь ласка!

 Відео про ментальну арифметику:

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.