Цікаве, корисні статті

Неймовірно корисна гра для дитячого розуму

Развивающая гениальность играКожного року список корисних розваг для маленьких дітей поповнюють нові розвивальні ігри.Це добра новина для батьків, тому що тепер в інтелектуальному вихованні дітей для них з’явилися ефективні помічники.

Здатність дитячого розуму підлаштовуватися під навколишнє оточення, «схоплювати все на льоту» потрібно не тільки використовувати з максимальною користю для дитини, а й швидко її розвивати.

Адже всім відомо, що основа інтелекту формується з раннього віку у процесі простих, навіть примітивних ігор, які дорослими, найчастіше, не сприймаються досконало серйозно.

Метод «Соробан»

Навчання дітей усному рахунку за японською методикою «Соробан» можна з упевненістю назвати найефективнішою та цікавою розвивальною. Що допомагає дітям добре засвоювати шкільний матеріал?

  1. Перша проблема, з якою стикається більшість батьків – це непосидючість малюка, його нездатність зосередитися. «Соробан» розвиває у малят уважність та вчить концентруватися на предметі навчання.
  2. Заняття всебічно розвивають дитяче мислення, підключаючи уяву до здатності аналізувати. Таке комплексне сприйняття дозволяє дітям самостійно знаходити потрібну інформацію, систематизувати й узагальнювати отримані дані, використовувати нестандартні способи вирішення завдань.
  3. Діти беруться самостійно за якусь справу тільки при наявності великого бажання. Методика «Соробан» запалює в малюках щирий інтерес до будь-яких видів пізнавальної діяльності.
  4. Ваша дитина показує рекорди по запам’ятовуванню? Гарна пам’ять – одна з найпотрібніших здібностей для результативного навчання. Але з віком, без відповідного тренування розуму, пам’ять стає не такою глибокою. Робота з рахівницями «Абакус» розвиває праву півкулю головного мозку, яка відповідає за образне мислення. Завдяки здатності сприймати інформацію об’ємно, у дітей розвивається миттєва фотографічна пам’ять.
  5. У дитинстві закладаються основи формування особистості. Наскільки вона буде цілісною, гармонійною, залежить від здатності дитини орієнтуватися, адаптуватися при зміні умов, від її сприйняття навколишнього світу. Метод «Соробан» розширює межі дитячого світогляду, розвиває комунікабельність, здатність швидко реагувати й приймати рішення.

Поки батьки дивуються з того, як методично у малюків виявляються нові можливості, розкриваються таланти, діти з нетерпінням чекають наступного уроку, тому що для них це, перш за все, весела захоплююча гра в веселій компанії.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.