Цікаве

В 5, 6 або в 7 років? Чи не зарано готуватися до школи?

Урок в школе

Урок в школе

Починаючи  років з 4-х, батьки замислюються про те, що дитині «незабаром до школи». І його потрібно до школи готувати. Хтось поспішає віддати карапуза на всі розвиваючі заняття, що б усе знав. Хтось, як і раніше, залишає дітвору в дбайливі руки бабусь, а хтось вважає, що «нехай його всьому і навчать у школі».

А ось навіщо потрібно готувати дитину до школи, розуміють не кожні батьки. «Тому що так прийнято» або «тому що так роблять усі»? Тут і починаються основні проблеми, оскільки нерозуміння того, що дає підготовча робота майбутньому першокласнику, призводить до ситуацій, коли дитина володіє масою непотрібних для нього на даному етапі знань, але не вміє робити чогось елементарного, або не відрізняється достатньою самостійністю, або Не розуміє елементарних речей.

– На сьогоднішній день дуже важливо, що б дитина з 5-ти років починала підготовку до школи. І для дитини вона не повинна бути в рамках тільки читання, письма чи малювання. У цьому процесі важливо і те, наскільки готовий до школи мозок дитини і його організм. Якою мірою до шкільних уроків, шкільному розкладу і колективу, готові психіка дитини. І чи відповідають його навички сучасним вимогам школи.

У будь-якому випадку в процесі підготовки до школи ми повинні зробити:

– Прищепити дитині любов до навчання.
– 
Виробити посидючість, комунікабельність, впевненість у своїх силах, навчити його самостійності організованості і відповідальності.
– 
Підготувати руку до письма, ввести в режим.
– 
Розвивати обидві півкулі мозку дитини, адже, як відомо, їх розвиток, і синхронна робота – це фундамент всіх знань і умінь людини та ключ до його майбутнього. 

– Тренувати пам’ять (короткочасну і довготривалу), розвивати мислення, увагу і моторику.

– Мотивувати дитини до навчання.

Спираючись на ці пункти, ми можемо сказати – Школа усного рахунку Соробан – перша школа, де реалізується вся програма з підготовки до школи. Адже у нас на уроках діти:

– Займаються із задоволенням, їм цікавий процес навчання, вони грають, вони змагаються.
– 
Спілкуються з ровесниками, сидять за справжніми партами, працюють з гаджетами. Виконують домашнє завдання і з часом починають робити його самостійно.
– 
Частина завдань дається в спеціально розробленому зошиті, де потрібно писати і малювати, а частина на комп’ютері в програмі, яка розроблена під методику і легко тренує навички усного рахунку.
– 
За допомогою унікальної системи діти розвивають ліву і праву півкулю, сприяючи зміцненню зв’язків між півкулями і гармонізації їх роботи. Розвивають дрібну моторику, працюючи на рахавниці абак.

При виконанні ДЗ, батьки самі підбирають той рівень виконання завдань вдома на гаджеті, який передбачає 4 правильних відповіді дитини з 5. Дитина бачить свої результати, а вони завжди відмінні, і тягнеться вчитися ще більше. Що доводять 2 тис. учнів Школи Соробан по Україні.

99% дітей освоюють методику швидкого рахунку протягом місяця і показують дивовижні результати.

Методика дивовижна ще й тим, що спочатку ми розвиваємо півкулі, а швидкий рахунок – це приємний бонус.

Ми не беремося стверджувати, що Соробан це все, що потрібно для підготовки до школи. Крім усього іншого, дитині потрібно формувати базову схему устрою світу, потрібно бути фізично готовим до школи, н / р: зміна зубів, пропорції тіла і т.д. І ще багато того, що входить в програму навчання в дитячому садку.

Та при цьому Ми стверджуємо – Школа усного рахунку Соробан дає міцний фундамент для розвитку всіх навичок дошкільника. Ми гармонізуємо і зміцнюємо зв’язок правої і лівої півкулі. Ми відкидаємо стереотип розвитку тільки «гуманітарія» або «технаря». Ми допомагаємо дитині стартувати в навчанні на найвигідніших умовах, а саме – на повноцінному, правильному і гармонійному розвитку мозку.

Школи Соробан є в багатьох містах України, таких як Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Новомосковськ, Кривий Ріг, Львів, Запоріжжя, Новомосковськ, Іллічівськ.

Записатися в школу вже зараз можна за посиланням.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.