Цікаве, корисні статті

В 5, 6 або в 7 років? Чи не зарано готуватися до школи?

 

 

 

 

 

 

 

Урок в школе

Урок в школе

Починаючи років з 4-х, батьки замислюються про те, що дитині «незабаром до школи». Її потрібно до школи готувати. Хтось поспішає віддати карапуза на всі розвивальні заняття, що б усе знав. Хтось, як у старі добрі часи, довіряє дітвору дбайливим рукам бабусь, а хтось вважає, що «нехай її всьому навчать у школі».

А ось навіщо потрібно готувати дитину до школи, розуміють не всі батьки. «Тому що так заведено» або «тому що так роблять усі»? Тут і починаються основні проблеми, оскільки нерозуміння того, що дає підготовча робота майбутньому першокласнику, призводить до ситуацій, коли дитина володіє масою непотрібних для неї на даному етапі знань, але не вміє робити чогось властивого віку, або не відрізняється достатньою самостійністю, або не розуміє елементарних речей.

На сьогодні дуже важливо, щоб дитина з 5-ти років починала підготовку до школи. І для дитини вона не повинна бути в рамках тільки читання, письма чи малювання. У цьому процесі важливо й те, наскільки готовий до школи мозок дитини, її організм, в якій мірі до шкільних уроків, шкільного розкладу і навчання в колективі готова психіка дитини, та чи відповідають її навички сучасним вимогам школи.

У будь-якому випадку в процесі підготовки до школи ми повинні:

– Прищепити дитині любов до навчання.
– 
Виробити посидючість, комунікабельність, впевненість у своїх силах, навчити її самостійності організованості, відповідальності.
– 
Підготувати руку до письма, організувати режим.
– 
Розвивати обидві півкулі мозку дитини, адже, як відомо, їх розвиток і синхронна робота – це фундамент  для придбання всіх знань, умінь людини та ключ до її майбутнього.Тренувати пам’ять (короткочасну і довготривалу), розвивати мислення, увагу й моторику.

– Мотивувати дитину до навчання.

Спираючись на ці пункти, ми можемо сказати: Школа усного рахунку Соробан – перша школа, де реалізується вся програма з підготовки до школи. Адже у нас на уроках діти:

– Займаються із задоволенням, їм цікавий процес навчання, вони грають, вони змагаються.
– 
Спілкуються з ровесниками, сидять за справжніми партами, працюють з гаджетами. Виконують домашнє завдання та з часом починають робити його самостійно.
– 
Частина завдань дається в спеціально розробленому зошиті, де потрібно писати й малювати, а частина на комп’ютері в програмі, яка розроблена під методику й легко тренує навички усного рахунку.
– 
За допомогою унікальної системи діти розвивають ліву й праву півкулю, що сприяє зміцненню зв’язків між півкулями, гармонізації їх роботи. Розвивають дрібну моторику, працюючи на рахівницях абак.

При виконанні ДЗ, батьки самі підбирають той рівень виконання завдань вдома на гаджетах, який передбачає 4 правильних відповіді дитини з 5. Дитина бачить свої результати, а вони завжди відмінні, і тягнеться до навчання ще більше, що доводять досвід 2 тис. учнів Школи Соробан по Україні.

99% дітей опановують методику швидкого рахунку протягом місяця та показують дивовижні результати.

Методика унікальна ще й тим, що спочатку ми розвиваємо півкулі, а швидкий рахунок – це приємний бонус.

Ми не стверджуємо, що Соробан – це все, що потрібно для дошкільної підготовки. Крім усього іншого, дитині потрібно формувати базову схему устрою світу, потрібно бути фізично готовою до школи, н / р: зміна зубів, пропорції тіла і т.і. І ще їй належить пізнати багато того, що входить до програми навчання в дитячому садку.

Та при цьому Ми стверджуємо: Школа усного рахунку Соробан дає міцний фундамент для розвитку всіх навичок дошкільника. Ми гармонізуємо, зміцнюємо зв’язок правої та лівої півкуль. Ми відкидаємо стереотип розвитку тільки «гуманітарія» або «технаря». Ми допомагаємо дитині стартувати в навчанні на найвигідніших умовах, а саме – на повноцінному, правильному і гармонійному розвитку мозку.

Школи Соробан є в багатьох містах України, таких як Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Кривий Ріг, Львів, Запоріжжя, Новомосковськ, Чорноморськ.

Записатися до школи вже зараз можна за посиланням.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.