Цікаве

Спорт і мозок. Гармонія можлива!

kartinka-110-300x225Люди, які зробили вибір на користь спорту, роблять його усвідомлено і цілеспрямовано. Кожен прекрасно знає і розуміє, до якої мети він прагне. Одні намагаються зробити ідеальним тіло, інші оздоровлюють організм в цілому. І при цьому всі розуміють, що без наполегливих щоденних тренувань досягти результату неможливо. Люди, які зробили вибір на користь спорту – це в основному рішучі, наполегливі і вольові особистості, що йдуть до своєї мети за допомогою тренувань тіла.

Під час з у заняття спортом у організмі виробляються спеціальні хімічні речовини – ендорфіни, що сприяють припливу розумових і творчих сил. У спортсменів хороша пам’ять, завдяки викиду під час інтенсивних тренувань адреналіну і норадреналіну, які несуть відповідальність за його роботу. А якщо знайомство зі спортом починається з малих років, то бонусів і не злічити.

І все це досягається щоденними серйозними тренуваннями, адже тільки кожен день, закріплюючи навички, можна перевести їх у звичку, а звичку – в образ життя.

Тому, як ніхто інший, спорцмени розуміються на методиках, що сприяють гармонійному розвитку людини.3556-1
Як і м’язам, нашому мозку потрібні щоденні тренування. Особливо актуальні ці тренування у віці до 11-12 років, коли йде інтенсивний його розвиток, йде формування і закріплення зв’язків між його клітинами. І можна уявити яку неймовірну користь принесе цілеспрямоване об’єднання спорту з корисною методикою розвитку в дитячому віці.

Школа усного рахунку «Соробан» відкриває вам програму для синхронного розвитку півкуль мозку, об’єднання роботи лівого і правого, зняття обмежень у всіляких здібностях дитини. Об’єднавши заняття спортом і заняття розумовою гімнастикою, ми отримаємо ідеальний варіант для розвитку маленької особистості, здатної «перевернути гори».

Додайте до користі спорту ще користь від усного рахунку, а це – відмінна концентрація уваги, розвиток усіх видів мислення, розвиток фотографічної пам’яті і пам’яті в цілому, розширення пізнавальних здібностей, інтелекту і багато іншого – і в підсумку ми побачимо розумну, здорову, щасливу, гармонійну і повноціну дитину.

Усний рахунок – це навчання рахунку на рахунках абак або соробан, на яких діти спочатку тренуються двома ручками, а потім переносять їх у свою уяву. І з часом відточують мистецтво рахунку вже у своїй голові.
Усний рахунок – це ідеальний інструмент розвитку, де мозок прокачується як м’язи. Ось приклад: дорослий, намагаючись вирішити приклад, робить це за допомогою пам’яті, витягаючи з надр лівої півкулі завчені в школі таблиці, а в усному рахунку дитина уявляє рахівницю і генерує відповідь, тобто постійно працює своїм «сірим м’язом». Це як дивитися футбол по телевізору і самому бігати по полю з м’ячем, – в якому разі ти навчишся грати?)))

Усний рахунок «Соробан» – це «гра з м’ячем», що постійно змушує мозок дитини працювати в повному і синхронному режимі.

Методика доступна дітям з 5 до 11 років. Заняття раз на тиждень по два уроки: 5-6 років по 30 хв і 10 хв перерва, і 7-11 років по 45 хв з 10 хв перервою. Обов’язкові щоденні тренування на спеціально розробленому комп’ютерному тренажері, для закріплення навичок (спортсмени знають важливість щоденних тренувань). Всі матеріали і рахунки включені у вартість навчання. Консультації та підтримка тренерів щодня. Пробний місяць.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.