Цікаве, корисні статті

Мене часто запитують, а що потім?

Мене часто запитують, а що потім? Що буде через декілька років, з дитиною, яка освоїла ментальну арифметику.

Ось вам реальна історія.

Я познайомився з цим восьмирічним хлопчиком взимку 2012 року. Тоді в Стамбулі сніжило – неймовірна рідкість – і ми грали в сніжки. Точніше, це я йому показав, як в цю гру грають у мене, на батьківщині. Деніз, син мого друга, Кемаля. Звичайний 8-ми річний юнак. Понад усе у світі він любив футбол. А ще у нього була унікальна властивість – він міг додати два тризначні числа в уяві! У 8 років! Витративши на цю дію не більше п’яти секунд! Сьогодні такий результат виглядає смішно – діти в школі Соробан додають в 10 разів швидше. Але тоді для мене це було приголомшливим видовищем. Коли я, вже створивши свою школу, через декілька років знову був у них в гостях, Деніз не покращив свої показники. Заняття ментальною арифметикою були в минулому. Навіть в одному прикладі, що я, для експерименту, задав хлопчику – він зробив помилку. І ось, в травні 2018 року, я бачу пост Кемаля у фейсбуці:

пост о соробане в фейсбук

Так. Деніз і його команда зайняли друге місце в турецькому чемпіонаті з шахів..

deniz1 фото
deniz3 фото

deniz4 фото
Deniz5 фото

Чи є це наслідком його занять МА, можна тільки здогадуватися. Але факт залишається фактом – Ментальна Арифметика створює потужну базу для майбутніх успіхів в абсолютно будь-яких сферах.

Напишіть привітання Денізу і я дам його батьку посилання на цей допис! UPD – всі фотографії публікуються з дозволу Деніза.

так, у нас все серйозно 🙂

Автор: засновник школи Юрій Новосьолов.

 

Читати також:

Що робити якщо не розумієш математику?
Діяльність в дошкільному віці
Чим зайняти дитину в 4 роки вдома?

Відео:записатися

Записатися в Школу Соробан® у вашому місті

 

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.