Цікаве, корисні статті

Мама, я до школи не піду…

10 причин, чому ваша дитина відмовляється йти до школи у 3-му класі (а може й раніше).
1. Мама, я боюся свого вчителя. Особливо, коли він питає:«Хто розбив вікно у класі?»
2. Я завжди боюся зробити щось не так, я боюся припуститися помилки. А знаєш чому? Читай Пункт №1.
3. Мама, знаєш, що найгірше після того, як я отримаю погану оцінку? Те, що ти будеш на мене кричати, мама, і твої засмучені очі…
4. Хоча все це не так страшно, як почуття приниження, коли над тобою знущаються однокласники та вчитель. Це з його «легкої» руки я тепер вигнанець, мама.
5. І навіть якщо все це мене мине, то шкільні рамки нікуди не пропадуть. Я повинен буду засунути свою індивідуальність в … і вчити, і говорити тільки те, що потрібно школі, мама.
6. А ще мені доведеться вирішувати багато домашніх завдань, поки не втомиться рука, поки не почне боліти спина. Я повинен буду запам’ятати багато непотрібного тільки для того, що б отримати хорошу оцінку й не засмучувати тебе, мама.
7. Мої думки нікому не потрібні, моя думка нікого тут не цікавить. Мою індивідуальність, мою особистість тут краще затопчуть, ніж дадуть показати все те, що я вмію. Навіщо мені тут бути, мама?
8. Те, що я вчу у школі не знадобиться мені на 90%, але, навіть якщо мені й знадобляться квадратні корені, школа не навчить мене бути щасливим, мама.
9. Мені нудно на уроці, мама. Букви й цифри зливаються в один великий і нудний клубок, а я хочу «горіти» від подиву й бажання знати. Хоча, спасибі вчителю математики, що приніс на урок торта і ми всім класом вчили дроби)) Тепер дроби я обожнюю.
10. Попереду у мене доросле життя мама, але після випускного я так само не буду знати, як заповнити реквізити в банку або як заробити грошей. Школа цьому не вчить.
Мама, навіщо мені ходити до школи? Відповідай мені, мама!!!

16038_54_news_hub_13668_656x500

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.