Цікаве

Ключ до успіху!

Серед усіх розвиваючих програм, шкільна програма “Росток” – одна з найцікавіших і нестандартних, спрямованих на такий розвиток особистості дитини, яке дозволило б їй самостійно здобувати знання.

Соробан - основа обучения в школе.

Соробан – основа обучения в школе.

Адже школа зараз відповідає на питання, які учні не задають. Стандартні програми вимагають слухняного виконавця і слухача, при цьому не дають гарантії того, що знання будуть повними, міцними і необхідними у всіх без винятку. Основне завдання програми “Росток” і полягає не просто в передачі учням набору готових знань, а у  такому розвитку особистості дитини, яке дозволяло б йому самостійно їх добувати.

“Росток” означає – зростання, розвиток.

Основна ідея – створення умов поетапного розширення системи зв’язків дитини в яких розкривається створення передумов для розширення його досвіду і реалізації власних потреб та інтересів.
“Росток” – це можливість самостійно відкривати нові знання і спадкоємність між усіма ступенями навчання. Формування єдиної картини світу, можливість просування кожної дитини своїм темпом, орієнтація на творче начало, розвиток варіативності мислення. Дітям пропонується багато і різного, а кожен засвоює стільки, скільки він може, і саме те, що йому більш приємно і цікаво. Звідси і впевненість у власних силах.

З досвіду роботи найважче непідготовленій дитині доводиться відкривати “вікно математики”. Математика, яку викладають по цій системі, вельми відрізняється від класичного шкільного предмета. Основна мета курсу – комплексний розвиток особистості учня на основі створення цікавої змістовної і значимої системи математичних понять, навчання побудові, дослідженню та застосуванню математичних моделей світу, який їх оточує. Формування спеціальних умінь і навичок, необхідних у повсякденному житті.

І математика тут – це матеріал, на якому тренується здатність дітей до творчості, до пошуку, до спілкування. Алгоритми розв’язання задач переносяться на рішення будь-яких завдань і питань. Нові математичні поняття і відносини не даються в готовому вигляді. Діти “відкривають” їх у процесі дослідницької діяльності, в пошуку найбільш раціональних і нестандартних способів вирішення поставлених завдань. Орієнтація в цій великій масі інформації, вміння швидко реагувати на нове, відбір цікавого, необхідного, запам’ятовування на більш високому і якісному рівні і таке ж використання цього багажу – ось основні вимоги програми “Росток”.
Звідси випливає – що б дитині було легко вчитися за цією програмою, його мозок повинен сприймати інформацію швидко, вміло розкладає її по поличках, фільтруючи потрібне і важливе. Для цього сьогодні батьки намагаються відвести дітей на підготовку перед школою. Мозок дитини – це губка, яка неймовірно швидко вбирає будь-яку інформацію.

Немає дітей, не здатних вчитися, є діти, яких не навчили цьому.

Існує багато методик, які спрямовані на навчання дитини шкільних мудрувань. І коли вибираєш важливо розуміти, що основою будь-якої методики має стати підготовка мозку до основних шкільних знань і прищеплення дитині любові до пізнавального процесу.
Класична «Підготовка до школи» у різноманітних центрах, садах і курсах, побудована на оволодінні дитиною навичками письма, читання і математики з логікою. Дітей цілеспрямовано вчать цифрам, буквам, розвивають логіку. Процес йде однобоко і частина важливих навичок, особливо тих, які притаманні правій півкулі, залишаються забуті. Тому, навіть здавалося, самійпідготовленій дитині, часто дуже важко в першому класі навчатися за програмою «Росток». Адже з перших кроків, програма вимагає вміння та навички, які вже повинні бути розвинені у 7-8 річної дитини. Це і концентрація уваги, і аналіз, і синтез інформації, і ірраціональний підхід до пошуку матеріалу і багато іншого.
Тому важливо, щоб дитина, приступаючи до оволодіння матеріалом по даній програмі, вже отримала необхідну базову підготовку з оволодіння обчислювальними навичками, навичками запам’ятовування, швидкістю сприйняття, нестандартного мислення, потужної пам’яті, розвиненою логікою, фокусуванні і концентрації, яку повною мірою забезпечить методика Соробан .

Сьогодні заняття в Школі усного рахунку Соробан – ключ до успіху в роботі за програмою “Росток”.

Саме ця, перевірена часом і японськими традиціями методика, синхронно розвиває мозок дитини і сприяє формуванню міцного фундаменту для подальших знань і умінь.
Завдання методики Соробан розвинути обидві півкулі мозку дитини. Відбувається це в процесі навчання усному рахунку.

З перших уроків дитина вчиться рахувати на рахівниці «соробан», з подальшим перенесенням її в уяву. У процесі виконання арифметичних дій в уяві, в мозку активізуються обидві півкулі, зміцнюється зв’язок між ними і запускається механізм створення нейронних зв’язків, які є основою інтелектуального розвитку. У процесі навчання діти задіють обидві руки, що в свою чергу, є відмінним стимулятором різних ділянок півкуль мозку.
Навчання дітей за методикою «Соробан» – це активний стимулятор розвитку інтелектуальних і розумових здібностей дитини. Що є міцним фундаментом і хорошою основою для будь-якого подальшого навчання. Важливо те, що з ста дітей, дев`яность дев`ять в подальшому навчанні в школі показують відмінні результати в будь-яких напрямках, будь то навчання за методикою «Росток» або по будь-яким іншим інноваційним програмам. Це підтверджено і тим, що усний рахунок на рахівниці, у Японії починають вчити раніше інших предметів, і підтверджено результатами наших, більш ніж 2-ма тисячами, учнів. І з однаковою успішністю у нас навчаються всі діти. Результати навчання вражають:
-у дітей поліпшується успішність,
-розвивається мислення та уява,
-збільшується концентрація уваги,
-поліпшується пам’ять,
-виявляються нові можливості та багато іншого.

Школа усного рахунку Соробан – твердий фундамент успішного навчання та основа розумового розвитку дитини.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.