Цікаве

Як терпіння допомагає в навчанні?

Воспитываем усидчивость или как сберечь родительские нервыЧи траплялося вам виходити з себе під час виконання затяжної або нудної справи? Думаю, що багато хто навіть поривалися все кинути і втекти. Але ж ми дорослі, розважливі люди, здатні контролювати свої емоції. Діти ж при вступі до школи і зовсім відчувають серйозний стрес, оскільки існуюча методика навчання накладає на поведінку дитини великі обмеження.

Гарна пам’ять, кмітливість, допомога батьків не допоможуть домогтися успіхів у навчанні, якщо дитина не уважна, не може зосереджуватися на предметі, їй не вистачає терпіння висидіти урок.

Як виховати посидючість?

Щоб навчити дитину терплячості і методичності освоювати різні науки, потрібно всього лише:

  • ваше терпіння;
  • розуміння дитячої психології;
  • регулярні заняття;
  • контроль ситуації.

Найгеніальніші діти, на жаль, не можуть використовувати свої унікальні здібності в повній мірі, якщо не володіють старанністю. Проблема невміння концентрувати увагу на предметі посилюється тим, що дитина постійно заважає вчителю проводити урок, відволікає своїх однокласників. Тому батьки повинні подбати про виховання в дітях посидючості ще до того, як вони переступлять поріг школи.

Батьківське терпіння необхідно, хоча б тому, що звинувачення і критика на адресу дитини видаляють вас від наміченої мети, провокуючи негативне ставлення до процесу навчання. Критичних ситуацій можна зовсім уникнути, використовуючи саму адекватну методику навчання дітей – проводити розвиваючі заняття у формі гри.

Якщо ваша дитина – непосидько, то на етапі формування її соціально-адаптивних, когнітивних, інтелектуальних здібностей вам потрібен помічник і однодумець. Школа навчання дітей усного рахунку «Соробан» стала кращим другом для багатьох малюків, хлопців та дівчат молодшого шкільного віку та їхніх батьків в різних містах України. Метод, заснований на роботі з японськими рахунками, допомагає дітям долати проблеми з адаптацією в нових умовах, розвиває логічне та образне мислення, розкриває таланти, творчі здібності. Але найважливіше досягнення методу «Соробан» – пробудження внутрішньої мотивації. Коли дитина захоплена, отримує задоволення від самого навчального процесу і націлена на результат, йому не до пустощів.

Заняття в школі дають дітям два основні інструменти для саморозвитку: неординарні здібності до пізнання і величезне бажання вчитися, які допомагають терпляче, послідовно з ентузіазмом осягати все нове.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.