Цікаве

Як розвинути математичні здібності у дитини

pAJ7CldajIUУ процесі дорослішання і розвитку дитини, особливо у сучасному світі, батьків турбує питання – Ким стане моя дитина? Чого вона в цьому житті досягне? Чим я можу допомогти йому вже зараз? Аналізуючи сучасні професії, технологі і досягнення, скажемо прямо – одним з важливих аспектів для успішного майбутнього у дитини, є дуєт математичних здібностей лівої півкулі і творчих здібностей правї.

Чудовий приклад Біл Гейтс. Батьки віддали його в спеціалізовану школу, де він освоїв комп’ютер, і це стало основою для його кар’єри. Читайте історію тут (http://www.myrouble.ru/bill-gejts-istoriya-uspexa-bio..). Вже сьогодні набирають популярності такі професії, як:

  • Розробники комп’ютерних ігор, програм і сайтів.
  • IT-фахівці.
  • Аналітики ринків.
  • Фінансові інженери.
  • Розробники мобільних додатків.
  • Брокери.
  • Фахівці з віртуальних ринків тощо

Як видно, всі професії пов’язані з математикою. Тільки одних математичних здібностей вже недостатньо! Сьогодні саме життя у всьому пов’язує з математикою здатності творити, придумувати, уявляти, відчувати інтуїтивно. Планшети, комп’ютери, камери, інтернет, банківські операції і т. д. Все це вимагає неабиякого розвитку логіки, абстрактного мислення, здатності до синтезу та аналізу, вміння оперувати великим обсягом інформації, швидкого і точного вирішення завдань, і при цьому у всьому має бути присутнім творчість, уява і фантазія.

Математичні здібності дитини, сьогодні мало розвивати у звичному для нас ключі – логічні задачі, лічилки і гра. Майбутнє, успішне майбутнє, вимагає інший підхід. Це повинна бути методика, яка дасть тверду опору і багату базу знань, умінь і навичок. І всі дороги ведуть до найдосконалішого у світі процесору – людського мозку!

Розвиваючи здібності, ми розвиваємо мозок.

Розвиваючи мозок – ми формуємо людину.

А головне – розвиток має бути синхронним, гармонійним і активно і однаково стимулювати всі ділянки лівої і правої півкулі. Математика стимулює в основному розвиток тільки лівої, а сучасний світ вимагає на рівних мати і інтуїцію, і фантазію, і творчість, і ще десятки здібностей, властивих правій півкулі.
У світі існує тільки одна методика, здатна розвивати не тільки математичні здібності за допомогою лівої частини мозку, а ще й розвивати абсолютно всі, правої. Ця методика гармонійно стимулює одночасно обидві півкулі, і це – Методика усного рахунку Соробан.

За допомогою рахівниці абак або соробан, діти активно розвивають мозок. Сьогодні методика вдосконалена чіткою схемою завдань і спеціально розробленою комп’ютерною програмою. Школа усного рахунку Соробан змінює стереотипи розвитку математичних та інших здібностей. У нас немає звичних для дошкільнят паличок і рахунку по пальцях, немає завдань на логіку та інших відомих вам атрибутів старого навчання. Сьогодні розвиток математичних навичок в гармонії з іншими, переходить на інший рівень – ментальной арифметики. І це нова сходинка в дитячому розвитку. Це вже давно зрозуміли Японці і усний рахунок за допомогою абак, введений в початкову школу. Сьогодні Соробан об’єднує старовинні японські традиції і сучасний ранній розвиток маленьких геніїв. З 2013 року перші Школи відкриті на пострадянському просторі. Заняття проходять раз на тиждень. Вдома ваш геній закріплює навички 15-20 хв в день на комп’ютерній програмі, яку ми розробили самі. Подібної програми немає ніде у світі!

Все, що сьогодні потрібно для розвитку математичних здібностей у дитини в гармонії з творчістю та інтуїцією – це вибрати на нашому сайті зручний вам час занять і записатися тут. Як бонус ви отримаєте неймовірно швидкий рахунок і одночасне декламування улюблених віршів))

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.