Цікаве, корисні статті

Як розвинути математичні здібності у дитини

pAJ7CldajIUУ процесі дорослішання і розвитку дитини, особливо в сучасному світі, батьків турбує питання – ким стане малюк у майбутньому? Чого він в цьому житті досягне? Чим я можу допомогти йому вже зараз? Аналізуючи сучасні професії, технології та досягнення, скажемо прямо – одним з важливих аспектів для успішного майбутнього дитини є дует математичних здібностей лівої півкулі та творчих здібностей правої півкулі головного мозку.

Чудовий приклад – Біл Гейтс. Батьки віддали його в спеціалізовану школу, де він опанував комп’ютер, і це стало основою для його кар’єри. Читайте історію тут (http://www.myrouble.ru/bill-gejts-istoriya-uspexa-bio..). Вже сьогодні набувають популярності такі професії, як:

  • Розробники комп’ютерних ігор, програм і сайтів.
  • IT-фахівці.
  • Аналітики ринків.
  • Фінансові інженери.
  • Розробники мобільних додатків.
  • Брокери.
  • Фахівці з віртуальних ринків тощо

Як бачите, всі професії пов’язані з математикою. Однак тільки математичних здібностей вже недостатньо! Сьогодні саме життя у всьому пов’язує з математикою здатність творити, вигадувати, уявляти, відчувати інтуїтивно. Планшети, комп’ютери, камери, інтернет, банківські операції – все це вимагає неабиякого розвитку логіки, абстрактного мислення, здатності до синтезу та аналізу, вміння оперувати великими обсягами інформації, швидкого й точного вирішення завдань, і при цьому у всьому має бути присутня творча складова, уява, фантазія.

Математичні здібності дитини, сьогодні мало розвивати у звичному для нас ключі – логічні задачі, лічилки, ігри. Майбутнє (успішне майбутнє) вимагає іншого підходу. Це має бути методика, яка дасть тверду опору, велику базу знань, умінь. І всі дороги ведуть до найдосконалішого в світі процесору – людського мозку!

Розвиваючи здібності, ми розвиваємо мозок

Розвиваючи мозок – ми формуємо людину.

А головне – розвиток має бути синхронним, гармонійним, активно й однаково стимулювати всі ділянки лівої та правої півкулі. Математика стимулює в основному розвиток тільки лівої півкулі, а сучасний світ вимагає також наявності інтуїції, фантазії, творчого потенціалу та ще десятків здібностей, властивих правій півкулі.
У світі існує тільки одна методика, здатна розвивати не тільки математичні здібності за допомогою лівої частини мозку, а ще й розвивати абсолютно всі правої. Ця методика гармонійно стимулює одночасно обидві півкулі, і це – Методика усного рахунку Соробан.

За допомогою рахівниць абак або соробан, діти активно розвивають мозок. Сьогодні методика доповнена чіткою схемою завдань і спеціально розробленою комп’ютерною програмою. Школа усного рахунку Соробан змінює стереотипи розвитку математичних та інших здібностей. У нас немає звичних для дошкільнят паличок і рахунку по пальцях, немає завдань на логіку та інших відомих вам атрибутів старого навчання. Сьогодні розвиток математичних навичок в гармонії з іншими здібностями переходить на новий рівень – ментальної арифметики. І це нова сходинка в дитячому розвитку. Це вже давно зрозуміли Японці, усний рахунок за допомогою абак в Японії введений до програми початкової школи. Сьогодні Соробан об’єднує старовинні японські традиції й сучасний ранній розвиток маленьких геніїв. З 2013 року перші Школи відкриті на пострадянському просторі. Заняття проходять раз на тиждень. Вдома ваш геній закріплює навички 15-20 хв на день на комп’ютерній програмі, яку ми розробили самі. Подібної програми немає ніде в світі!

Все, що сьогодні потрібне для розвитку математичних здібностей у дитини в гармонії з творчістю та інтуїцією – це вибрати на нашому сайті зручний вам час занять і записатися тут. Як бонус ви отримаєте здатність неймовірно швидко рахувати і одночасно декламувати улюблені вірші))

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.