Цікаве, корисні статті

Як допомогти школяреві в навчанні!

Сучасному школяреві важко. Дуже. Шкільна програма не дає йому шансу на спокійний відпочинок ввечері або на звичайні дитячі ігри. Йому потрібно вчитися, адже сучасний світ вимагає постійно орієнтуватися в мегабайтах інформації, знаходячи головне, вимагає бути «напоготові» й швидко приймати рішення.

ученики школы Соробан

Учень школи Соробан

Нинішньому школяреві не можна хворіти, не можна пропускати уроки, не можна не виконувати домашні завдання і т.д. Молодші класи школи вимагають від дитини активної участі в навчальному шкільному процесі, інакше …
Інакше останні теми не будуть вивчені, не будуть отримані необхідні за програмою знання. І як буває важко маленькій 10-ти річній дитині тримати в голові все, що вимагає програма. І з кожним роком вона ускладнюється, з кожним роком відповідальність за незнання предмета лягає тягарем на плечі дитини та її батьків.

І наймаються репетитори, і сидить малюк до ночі над завданнями. Добре, якщо все у нього виходить, і вчитель у школі робить акцент на успіхи, а батьки вимагають не оцінки, а знання. А якщо навпаки – тема важка, зрозуміти відразу не виходить, задачі не вирішуються і в щоденнику стоїть «незадовільно»? Тоді чекайте, дорогі батьки, істерики, сварки, заплакану дитину за зачиненими дверима дитячої кімнати.

Зовсім недавно закінчився ще один семестр у школах і, знаю, що 70% дітей втомилися вчитися, багато принесли додому оцінки, які розчарували батьків. І ви маєте зрозуміти, що більша частина того, що сьогодні викладають дітям, у житті не те що «не знадобиться» дитині, воно не знадобиться в житті 99% людей.

Ми з вами давно знаємо, що шкільна програма більше розвиває ліву півкулю, головна увага в навчанні приділяється математиці, логіці, письму і читанню, а на такі предмети як, наприклад, малювання або музика часто відводиться лише  година на тиждень. І про розвиток правопівкульних навичок доводиться тільки мріяти. Ось і виходить, що інтелект, уява, фантазія, творчість, інтуїція відходять на задній план. І в результаті, в дорослому житті часто доводиться робити те, що виходить, а не те, про що мрієш.

Как помочь школьнику в учёбе
Ось ви знали про те, що А. Ейнштейн в дитинстві, з великим відставанням від норми, опанував усні та писемні навички? Але це дало можливість розвинутися у нього в першу чергу правій півкулі, що в кінцевому підсумку і зробило його видатним ученим.

Все це говорить про те, що коли дитині від 5 до 11 років, потрібно з ретельністю розвивати обидві півкулі мозку. Це допоможе дитині легко увімкнутися до навчального процесу в школі та в житті в цілому. У цей час у дитини найактивніше розвивається мозок, і знання, вміння, отримані в цей період, стануть відмінним фундаментом для подальшого повноцінного розвитку, а також значно полегшать шкільне навчання.

Сьогодні ми пропонуємо Школу Усного рахунку Соробан, як найкращу систему для повноцінного розвитку дитячого мозку в шкільному віці.
Наша методика навчання побудована на тому, щоб синхронно розвивати обидві півкулі, гармонізувати їх роботу і ні в якому разі не перевантажувати дитину. Школи Японії давно зрозуміли всю важливість і необхідність раннього розвитку за допомогою усного рахунку Соробан і включили цю методику до шкільної програми. І, на наш погляд, результати того варті – Японія є однією з найуспішніших країн у світі.
Відповідаючи на запитання, як Соробан може допомогти школяреві в навчанні, скажу, що займаючись з нами, ваша дитина покращує концентрацію уваги, пам’ять, мислення, уяву, швидкість аналізу інформації. Синхронізується і вирівнюється робота мозку, немає перевантажень на окремі ділянки, навпаки, всі відділи обох півкуль стимулюються однаково та одночасно.


Как помочь школьнику в учёбеЩе однією родзинкою нашої методики навчання є те, що для досягнення приголомшливих результатів, достатньо години занять на тиждень та виконання домашнього завдання 15 хв на день.

Ніяких перевантажень, одноманітності або непотрібної інформації. Все чого діти вчаться в Школі Соробан, обов’язково стане в нагоді їм вже сьогодні.
Дайте вашій дитині шанс бути генієм!
Детальніше про Школу усного рахунку Соробан: http://start.soroban.com.ua/

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.