Цікаве

Енергія дитини має бути розподілена

Правильное-развитие-ребенка-1Енергійна, активна дитина – це здорова дитина. Тому батькам потрібно набратися терпіння і не заспокоювати малюка, коли він хоче скакати, а узяти на себе участь всезнаючого Google і допомагати маленькому забіяці знайомитися зі світом.

Інша справа – коли дитина з початком навчання стає в’ялою і пасивною. Це говорить про те, що енергетичний потенціал школяра використовується нерозумно і йому потрібна допомога. Завдання батьків – навчити дитину грамотно витрачати свою енергію.

Перетворення енергії малюків

Дитина – це маленький буревій, який заповнює собою весь простір в квартирі та всю увагу батьків. Мами часом не можуть впоратися з їх невгамовною енергією. А фахівці в галузі дитячої психології не рекомендують, навіть намагатися все це робити. Адже дитяча енергія – це така субстанція, яка не може зникнути. Вона неодмінно повинна бути перетворена в дію. А ось в яке – це вже залежить від батьків. Так нехай це будуть корисні справи:

  • Зарядка;
  • Активні ігри з іншими дітьми у дворі;
  • Допомога батькам по дому. Не потрібно скептично ставитися до цього пункту. У кожній домашній справі є невеликі підзадачі, які під силу малюкові (принести віник, подати рушник або хоча б ретельно терти ганчіркою підлогу, поки ви готуєте обід);
  • Активна творча діяльність (ліплення, малювання, конструктор і т. д.);
  • Іграшки – не тільки ігри, але і прибирання. А мотивувати навести порядок не складно. Можна запропонувати позмагатися (хто більше збере), або пояснити, що іграшки хочуть додому.

Діючи методично і з фантазією, ви не тільки підвищите ККД дитини, але й допоможете розвитку її комунікабельності, інтелекту, творчих здібностей.

Де черпати енергію школярам?

Коли дитина йде у школу, більшу частину дня її енергія витрачається на процес навчання, спілкування, навіть на саме перебування в шкільних стінах. Шум, занепокоєння з приводу оцінок, великі навантаження, брак часу на відпочинок стають причиною стресу. У результаті дитина втрачає інтерес до навчання, погано спить, у неї спостерігається погіршення пам’яті.

Щоб допомогти дитині жити без стресу і відчувати повні сили незалежно від обставин, дійсно потрібна увага та турбота батьків. Які заходи вжити, щоб школяреві на все вистачало енергії?

1) Розробіть режим дня, в якому буде врахована потреба дитини в відпочинку і активному проведенні часу, навчанні, розвитку та творчості, побути на самоті і поспілкуватись із друзями.

2) Визначити коло необхідних, важливих і незначних завдань, щоб дитина розуміла, куди направляти свою енергію в першу чергу.

3) Щоб навчити дитину не розпорошувати і не втомлюватися, продумайте план почергового виконання абсолютно різних завдань.

Отже, навички планування, об’єктивна оцінка своїх можливостей – це важливі елементи розумного розподілу енергії. Але існує її більш вагомий фактор – це зацікавленість дитини в тому, що вона робить.

Школа усного рахунку «Соробан» наділяє дітей здібностями легко засвоювати, запам’ятовувати знання, вміло ними користуватися і застосовувати ефективні способи їх пошуку. Наші учні активні, тому що їм подобається сам пізнавальний процес, можливість творчої самореалізації. Саме тому вони випереджають своїх однолітків не тільки в успішності, але і в інших сферах життя.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.