Цікаве

Акселеративне навчання і Соробан

Пам’ятаете пост, де розповідали, як мама вивчала з дітьми таблицю Менделєєва, граючи на ній в Морський бій? Чи не читали? Це цікаво, читайте тут.

Так ось, такий вид навчання називається АКСЕЛЕРАТИВНЕ НАВЧАННЯ. Тобто, продуктивне, швидке, прискорене і об’ємне, що використовує звичайні речі в незвичайній формі. Це одночасне включення правої і лівої півкуль. Було розроблено на основі суггестопедії  і досліджень Георгі Лозанова, болгарського педагога і психолога. Сюди входять різні техніки запам’ятовування і розвитку інтелекту за допомогою гри, навчальні хвилинки, що виймають з пам’яті те, що там є. Основна мета такого навчання: Покажи те, як ти використовуєш свій розум!

Є досить багато способів займатися з дитиною акселеративним навчанням.

У нас в Школі «Соробан» такий цікавий і незвичайний спосіб навчання має величезне значення. Діти швидше розуміють і закріплюють теми, уроки проходять у веселій атмосфері і знання і навички, отримані таким чином, залишаються з дітьми назавжди. Ось кілька прикладів екселеративного навчання в «Соробан».

Наприклад: Нашим засновником була придумана цікава ідея. Для того, що б діти краще вивчили розташування кісточок на рахівниці , їх пересування, і це краще відклалося в образній пам’яті, ми граємо на величезній рахівниці. На підлозі приклеєний величезний малюнок рахівниці соробан і діти всі разом на них рахують, принцип гри «Твіст». Це досить весело і не залишається жодної дитини, яка б не запам’ятала потрібну інформацію. І для них, це все лише гра. А для нас – черговий крок до розвитку.

Ще один цікавий варіант придумала тренер з Одеси Дарина. Сенс в чому: граємо в футбол з уявною рахівницею. На дошці малюємо футбольне поле зі всіма атрибутами і диктуємо приклади. При появі потрібної кісточки – гол. На двозначних – два голи поспіль. Гра наскільки захоплює дітей, що йти з уроку вони не хочуть. Діти задоволені розвагою, а вчитель – результатом, адже при виконанні всіх умов гри, діти досить швидко тренують уяву і швидкість реакції.

Приплюсуйте сюди спеціально відпрацьовані прийоми навчання усного рахунку і в підсумку отримаєте веселу, задоволену навчанням дитину з парно розвиненими відділами мозку, яка «горить» бажанням вчитися і осягати нове.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.