Цікаве, корисні статті

Акселеративне навчання і Соробан

Пам’ятаєте пост, де розповідали, як мама вивчала з дітьми таблицю Менделєєва, коли грала на ній у Морський бій? Не читали? Це цікаво, читайте тут.

Так ось, такий вид навчання називається АКСЕЛЕРАТИВНЕ НАВЧАННЯ. Тобто, продуктивне, швидке, прискорене й об’ємне, що використовує звичайні речі в незвичайній формі. Це одночасне ввімкнення правої та лівої півкуль. Воно було розроблено на основі суггестопедії та досліджень Георгі Лозанова, болгарського педагога й психолога. Сюди входять різні техніки запам’ятовування й розвитку інтелекту за допомогою гри, навчальні хвилинки, що дістають з пам’яті все, що там є. Основна мета такого навчання: покажи, як ти використовуєш свій розум!

Є досить багато способів займатися з дитиною акселеративним навчанням.

У нас в Школі «Соробан» такий цікавий і незвичайний спосіб навчання має величезне значення. Діти швидше розуміють і закріплюють теми, уроки проходять у веселій атмосфері, а знання й навички, отримані таким чином, залишаються з дітьми назавжди. Ось кілька прикладів акселеративного навчання в «Соробан».

Нашим засновником була вигадана цікава ідея. Для того, що б діти краще вивчили розташування кісточок на рахівницях, принципи їх пересування, і це краще відклалося в образній пам’яті, ми граємо на величезних рахівницях. До підлоги приклеєний величезний малюнок рахівниць соробан, і діти всі разом на них рахують (принцип гри у «Твіст»). Це досить весело, і не залишається жодної дитини, яка б не запам’ятала потрібну інформацію. Для них, це лише гра. А для нас – черговий крок до розвитку.

Ще один цікавий варіант придумала тренер з Одеси Дарина. Сенс ось у чому: граємо в футбол з уявними рахівницями. На дошці малюємо футбольне поле з усіма атрибутами й диктуємо приклади. При появі потрібної кісточки – гол. На двозначних – два голи поспіль. Гра наскільки захоплює дітей, що йти з уроку вони не хочуть. Діти задоволені розвагою, а вчитель – результатом, адже при виконанні всіх умов гри, діти досить швидко тренують уяву, швидкість реакції.

Приплюсуйте сюди спеціально відпрацьовані прийоми навчання усного рахунку та в підсумку отримаєте веселу, задоволену навчанням дитину з гармонійно розвиненими відділами мозку, яка «горить» бажанням вчитися, осягати нове.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.