Цікаве, корисні статті

Соробанята стали фіналістами Всеукраїнської премії “Диво-дитина”.

Диво-дитинаНарешті ми дочекалися цього чудового дня: оголошено список фіналістів ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ “Диво-дитина” у номінації “Найтворчіша дитина”, “Найгероїчніша дитина”, “Найдивовижніша дитина”.

Наші студенти, близнюки Роман та Юрій Тарасови, які навчаються за методикою школи усного рахунку Соробан ® у місті Кременчук, вийшли у фінал цього особливого конкурсу.
Номінація “Найдивовижніша дитина”.

Для того, щоб пройти всі умови цієї номінації, потрібно бути дитиною – рекордсменом з різних вправ Роман та Юрій Тарасовичфізичної культури (набивання м’яча, підтягування, та ін.), дитиною, у якої є унікальні і неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке множення/читання, сила, швидкість, гнучкість, та ін.), зокрема паранормальні (феноменальна інтуїція, яснобачення, пророкування, чутливість до енергетики) або дитиною, що володіє неймовірними знаннями і вміннями у ранньому віці і т.п.
Наші соробанята — неймовірні діти, як і вся наша велика сім’я школи, яка розрослася вже на 6 країн і нараховує більше 20 000 учнів.
Хлопчаки, вивчаючи у нас в школі усну образну лічбу, вирішили показати Україні свої здібності і позмагатися за звання “Найдивовижнішої дитини” нашої країни. У Романа та Юрія багато інших нагород та премій. Ми віримо в те, що саме вони стануть переможцями.
За словами тренера юних талантів, хлопці легко додають і віднімають 4-ох значні числа в уяві, вміють помножити будь яке число на множники від 2 до 12 і все це за лічені секунди, швидше калькулятора.

А ще для них звичайні завдання надто легкі, і тому вони ускладнюють вирішення прикладів одночасно збираючи кубик Рубика.

Тримаємо кулачки за наших хлопчаків, зовсім скоро вони виступатимуть у фіналі.  30 травня 2018 року Ольга Сумська, Віктор Новиков і ще багато відомих діячів мистецтва, науки, спорту, а також політики, будуть оцінювати фіналістів і нагороджувати заслуженими подарунками.

Вся школа Соробан ® з усієї України і наші закордонні колеги, підтримують наших хлопців та бажають їм перемоги, адже вони вкотре доведуть, що дітям зі школи Соробан ® підкоряються всі вершини.

Всеукраїнська премія “Диво -дитина”.

Читати ще: Україна має талант!

Зірочка Луцького Соробану!

 

 

 

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.