Цікаве

Довге дорослішання

.. Перш ніж навчитись глибоко проникати в суть причинно-наслідкових зв’язків явищ навколишнього світу, людина повинна пройти в дитинстві період розумових вправ. Ці вправи являють собою бачення предметів і явищ; дитина бачить живий образ, потім уявляє, створює цей образ у своїй уяві.

Чи кожен вчитель замислювався над тим, що період розвитку організму-від народження до зрілості-у людини найтриваліший в порівнянні з іншими представниками тваринного світу? До 20 років і довше людський організм росте, розвивається, міцніє.

У тривалості періоду розвитку людського організму-велика таємниця природи. Цей період неначе сама природа відвела для розвитку, зміцнення, виховання нервової системи – кори півкуль головного мозку. Людина саме тому і стає людиною, що протягом дуже тривалого часу він переживає період дитинства нервової системи, дитинства мозку. Дитина з’являється на світ з багатьма мільярдами клітин, які тонко реагують на навколишнє середовище і здатних – за певних умов – виконувати розумові функції. Ці клітини складають матеріальну основу його свідомості. Жодної нової клітини за період від народження до зрілості, від зрілості до старості природа не додає. У період дитинства нервової системи, клітини мислячої матерії повинні повсякденно вправлятися в активній діяльності, і основою для цих вправ є живе сприйняття, спостереження, споглядання. Перш ніж навчитися глибоко проникати в суть причинно-наслідкових зв’язків явищ навколишнього світу, людина повинна пройти в дитинстві період розумових вправ. Ці вправи являють собою бачення предметів і явищ; дитина бачить живий образ, потім уявляє, створює цей образ у своєму поданні. Бачення реального предмета і створення фантастичного образу в уявленні – в цих двох сходинках розумової діяльності немає ніякого протиріччя. Фантастичний образ казки сприймається, мислиться дитиною і створюється ним же самим як яскрава реальність. Створення фантастичних образів – це найблагородніший грунт, на якому розвиваються буйні паростки думки.
Коментар #ШколаСоробан

Мозок потребує тренувань. Особливо в ранньому віці. Саме тому наші вчителі називаються тренерами. Саме тому ми тренуємо таку, чого гріха таїти, даремну, в наш комп’ютерний вік, навичку – усний рахунок. Але ж і вміння забити м’яч у ворота теж марно. Однак, мільйони дітей ходять в секцію футболу, не думаючи при цьому про спортивну кар’єру.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.