Цікаве, корисні статті

Довге дорослішання

Перш ніж навчитись глибоко осягати суть причинно-наслідкових зв’язків явищ навколишнього світу, людина повинна пройти в дитинстві період розвитку мислення. Розумові вправи являють собою образне сприйняття предметів і явищ: дитина бачить живий образ, потім уявляє, створює цей образ у своїй уяві.

Чи кожен вчитель замислювався над тим, що період розвитку від народження до зрілості у людини найтриваліший у порівнянні з іншими представниками тваринного світу? До 20 років і довше людський організм росте, розвивається, міцніє.

У тривалості етапу розвитку людського організму  криється велика таємниця. Цей термін ніби сама природа відвела для формування, зміцнення, виховання нервової системи – кори півкуль головного мозку. Людина саме тому і стає людиною, що протягом дуже тривалого часу вона переживає період дитинства нервової системи, дитинства мозку.

Немовля з’являється на світ з багатьма мільярдами клітин, які тонко реагують на навколишнє середовище і здатних за певних умов виконувати розумові функції. Ці клітини складають матеріальну основу свідомості. Жодної нової клітини за період від народження до зрілості, від зрілості до старості природа не додає. У дитячому віці нервової системи клітини мислячої матерії мають повсякденно тренуватися в активній діяльності, і основою для цих вправ є живе сприйняття, спостереження, споглядання.

Бачення реального предмета і створення фантастичного образу в уяві – в цих двох сходинках розумової діяльності немає жодної суперечності. Фантастичний образ казки сприймається дитиною і вигадується нею, мов яскрава реальність. Створення фантастичних образів – це найвдячніший ґрунт, на якому розвиваються нові паростки думки.

Коментар #ШколаСоробан

Мозок потребує тренувань. Особливо в ранньому віці. Саме тому наші вчителі називаються тренерами. Саме тому ми тренуємо таку, чого гріха таїти, даремну, в наш комп’ютерний вік, навичку – усний рахунок. Але ж і вміння забити м’яч у ворота теж даремне. Однак, мільйони дітей відвідують секцію футболу, не думаючи при цьому про спортивну кар’єру.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.