Цікаве, корисні статті

Діти -калькулятори або користь усного рахування Соробан®.

Діти -калькулятори або користь усного рахування Соробан®.

Вміння рахувати.

Наскільки важливо в сучасному світі вміти гарно рахувати? Невже зараз, у час розмаїття гаджетів, нам потрібне вміння додавати чи множити усно?

Математичні розрахунки у більшості дітей не викликають особливого захвату, навіть дорослі, часто вважають, що коли дитина гарно рахує, то їй «пряма дорога» на базар чи в бухгалтерію))

А дивлячись на соробанят, які спритно рахують на швидкості 0,3 секунди, у деяких дорослих виникає питання: «Для чого дітям потрібне таке вміння»?

Вченими вже давно доведено, що усне рахування розвиває мислення,

чіткість, ясність та швидкість думки,

гарно впливає на пам’ять,

стимулює кмітливість та вміння знаходити найбільш раціональні шляхи для досягнення цілі.

Незалежно від того, де ви знаходитесь, якою діяльністю ви займаєтесь, активна робота мозку завжди приносить користь.

Та школа Соробан® підняла усне рахування на нову сходинку, зробила його не ціллю, а інструментом для розвитку.

Як працює усне рахування в математиці?

Обробкою чисел та видачею результату, переважно, займається ліва півкуля,одночасно тренується логіка, пам’ять, адже для того, щоб порахувати, наприклад 10*5, треба лише згадати табличку множення, вивчену у школі. У математиці є свої правила, аксіоми та теореми, знання яких забезпечить успіх у відносинах з царицею Наук.

Як працює усне рахування за методикою Соробан®.

Спочатку діти створюють рахівничку соробан в уяві, при цьому уявляють кожну деталь: рамочку, планочку, кісточки. Нижні – це «земні» кісточки, їх 4 штуки, кожна з яких означає одиничку ; та верхня – «небесна», вона одна і означає п’ять. На одному рядочку 9 кісточок, під планочкою – чотири, над – одна. Один рядочок – це розряд: одиниці, десятки, сотні і т.д.

Під час процесу розрахунків на соробані у роботу активно вступає права півкуля, адже за уяву відповідальна саме вона.

Коли дитина чує приклад 3+1, вона «бачить» картинку і динамічно з нею працює, відкладаючи на уявній рахівничці спочатку 3 кісточки та піднімаючи до неї ще одну. Бачить картинку, трансформує образ картинки у цифру, задіюючи у роботу ліву півкулю.

Соробан® вчить перекладати точне арифметичне завдання образною мовою. Дитина не просто запам’ятовує число, вона його бачить. У такому випадку у роботі постійно знаходяться дві півкулі мозку, а це виключає однобічний розвиток та, як наслідок, поділ на «технаря» чи «гуманітарія». Діти, що проходять повний курс за методикою Соробан,® активно стимулюють мозок працювати та розвиватись повноцінно, як закладено природою.

Основна мета тренувань у Соробан®.

За основну мету у школі поставлено розвиток мозку, основним же інструментом являється усне рахування . Методика побудована таким чином, що саме послідовність завдань-вправ, контрольні точки і прийоми дозволяють досягти результату за певний проміжок часу. Спеціально розроблений тренажер, на якому треба працювати щоденно, привчає мозок до активної роботи.

Якщо не давати мозку щоденного когнітивного навантаження, мозок «закисне», розліниться та перестане працювати. Сильне навантаження призведе до перенапруження, слабе – до лінощів. Соробан®же розробив таку схему тренувань, з якою навантаження на мозок найоптимальніше.

Методика Соробан® гармонійно розвиває головний мозок дитини, готує його до сприйняття та запам’ятовування великих об’ємів інформації, вмінню аналізувати та обробляти її, швидко мислити та приймати рішення у розв`язанні будь-яких завдань, вчить прораховувати свої дії на декілька кроків вперед.

Тренування допомогають дітям:

– Вчитися наполегливості у досягненні результату;

– Розвивати пам’ять, увагу, легко запам’ятовувати тексти та вірші, успішно вчити мови;

– Дякуючи синхронній роботі обох півкуль, покращити успішність у школі;

– Стати впевненими у собі і своїх силах та швидко знаходити вірне рішення будь-якої задачі;

– Особливим бонусом отримати математичні вміння: поняття складу числа, усне додавання, віднімання, множення з неймовірною швидкістю без допомоги гаджетів та завчених табличок.

Сучасний світ вимагає від людини не просто знати, а вміти використовувати знання на практиці, вимагає вмінь та навичок, що допоможуть досягненню цілей: креативне мислення, швидке вирішення проблем, вміння обробити великий обсяг інформації, мегапам`ять, гнучкість розуму.

Все це поставило нам головну задачу – розвивати наш мозок, стимулювати його до праці та вдосконалення.

І у нас є гарний тренажер – усне рахування за методикою Соробан® – найдосконаліший інструмент для розвитку людини у сучасному світі.

Читати також:

Що робити якщо не розумієш математику?
Діяльність в дошкільному віці
Чим зайняти дитину в 4 роки вдома?

Відео:записатися

Записатися в Школу Соробан® у вашому місті

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.