Цікаве, корисні статті

Поширені запитання

Поширені запитання:
j8LdafgSrCU

1.Коли діти починають отримувати результат?

Безпосередньо очевидні результати батьки побачать приблизно за два місяці, за умови, що дитина буде щодня виконувати домашні тренувальні вправи, які задає тренер.

2.Чи може дитина отримати інтенсивний курс під час літніх канікул?

Закріплення навичок відбувається поступово. Кожного дня дитина напрацьовує свою техніку. Якщо збільшити інтенсивність занять (більше за один раз на тиждень), то у дитини зменшується час, необхідний для виконання завдання і відпрацювання навичок. Влітку дитина може займатися два рази на тиждень, але у такому разі у неї збільшується навантаження при щоденному відпрацюванні навичок.

3.Моя дитина дуже добре займається з математики, чи потрібно їй займатися за програмою Соробан?

Не треба забувати, що соробан – це не математична програма. Головною метою програми НЕ є навчання дітей вмінню рахувати. Це всього лише бонус або подарунок, який отримає дитина, коли закінчить курси. Найголовніше – це загальний інтелектуальний розвиток дитини. Розумові здібності та навички, отримані в Соробан, можуть застосовуватися кожного дня.

4.Чи повинна моя дитина закінчити всю програму, чи вона може зупинитися на якомусь певному рівні?

Щоб повністю опанувати програму і навчитися усіх необхідних навичок, дитині потрібно два роки навчання. Увесь цей час вона має займатися і тренуватися, а по закінченню курсів повторне навчання їй не знадобиться.


5.Скільки часу піде, щоб проконтролювати виконання домашнього завдання у дитини?

В ідеалі дитина повинна тренуватися 15-30 хвилин кожного дня з мінімальною допомогою від своїх батьків.

6.Для чого в наш час дитині необхідне вміння усно виконувати арифметичні дії, якщо можна користуватися калькулятором?

Соробан – НЕ математична програма. Це методика навчання в галузі розумового та інтелектуального розвитку. Кінцевою метою програми Соробан є розвиток розумових здібностей і навичок. Таких, як концентрація уваги, пам`ять, спостережливість, уява, точність та ін., які можуть застосовуватися практично будь у якій сфері життя.

7.Чи можливо дорослій людині опанувати цю програму? Якщо ні, то чому?

Програма підготовлена для поліпшення розумових здібностей дітей молодшого віку, або віку, коли розвиток мозку досягає свого піку. Результати дорослих дуже відрізняються від досягнень дітей, а для їх отримання треба докласти великих зусиль.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.