Цікаве, корисні статті

«Без уяви немає міркування»

«Без уяви немає міркування»

Як думаєте – фантазія та уява зайві для дитини?

Наскільки важливою у житті людини буде добре розвинена уява і багата фантазія? У яких сферах життя знадобляться ці навички, за які відповідає права півкуля?

Ми звикли до того, що логіка, точність і раціональність – те важливе, що потрібне для виживання в реальному світі. У садочку, у школі та університетах акцент у навчанні найбільше робиться на розвиток лівої півкулі та її зрозумілих і важливих навичок.

У віці до 6-7 років у дітей фонтанує нестримна і яскрава фантазія. Хто з вас не плавав на старому човні на березі, як на кораблі? Хто не будував замки й палаци з перевернутих стільців і столів? Хто не уявляв себе індіанцем або космонавтом, принцом або принцесою? Дитинство завжди проходило весело і цікаво завдяки таким іграм і невгамовній  фантазії у вигадуванні сюжетів.

Але ж головна користь уяви та фантазії не тільки в організації дозвілля дітей.

У дітей інший світ, який не ґрунтується лише на досвіді,  саме  уява допомагає дитині пристосуватися до навколишнього середовища. А в тісному тандемі досвіду та уяви дитина отримує той розвиток, який запланований природою. І чим більше в дитячому віці довкілля підкидає дітям різноманітності, тим яскравіше і продуктивніше буде подальше життя людини.

До 6 років у дитини спостерігається активний період створення нейронних зв’язків і тому, чим більше їх утворюється, тим вище рівень розумових, інтелектуальних здібностей. Розвиток уяви грає в цьому процесі ключову роль. У малюків від 3-4 років переважає наочно-образне мислення, яке і розвивають  фантазія та уява.

Ось ви знали, що тільки людина володіє уявою? Що вона є одною з яскравих відмінностей людини від представників тваринного світу?

Усі великі відкриття були зроблені за допомогою уяви і фантазії. Моделювання, планування, творчість, ігри, конструювання, нові технології й багато іншого – це ті сфери, де фантазія та уява – основні навички поряд з логікою і раціональністю. Уява часто розв’язує такі ситуації, в яких звичайні рішення не працюють або недоцільні. Уява впливає і на наші емоції, на наш настрій, на розвиток і на наше життя. Навіть Ейнштейн вважав, що уява важливіше багатознання.

Оцінки, цифри, рахунок – функції лівої півкулі мозку. Права ж – інтуїтивна, ірраціональна і нелогічна, обробляє інформацію набагато швидше лівої. Швидкість обробки інформації лівою півкулею – 10 біт на секунду, правою – 1.000.000.000 біт на секунду. Тісно згуртувавши дві півкулі, ми отримаємо чудову основу для обробки будь-якої інформації.

Сьогодні в світі існують методики, які стверджують, що саме вони розвивають уяву і фантазію. Але жодна з них не робить це так, як планувалося природою – однаково і синхронно з іншими навичками. Адже важливість уяви й фантазії проявляється тільки в їх тісному взаємозв’язку з точністю, логікою, раціональністю, з правильним розвитком.

І ось тут на допомогу приходить Методика усного рахунку Соробан, яка однаково і синхронно розвиває, як навички правої, так і лівої півкулі. Заснована на роботі з динамічними образами, методика допомагає у багато разів швидше схоплювати та обробляти інформацію, оперативно запам’ятовувати, при цьому активно тренуючи пам’ять, увагу, мислення, розум, інтелект, концентрацію.

Прийоми навчання спрямовані на парну роботу двох півкуль, в іншому ж випадку не буде результату.

Для видачі відповіді в усному рахунку потрібна тільки тісна взаємодія лівої та правої півкуль, які в такій роботі активно створюють і зміцнюють зв’язки між собою, розвиваючи дитину легко, гармонійно і природно.

А це і є головна мета всіх батьків – успішна і щаслива дитина!

Розвивайте фантазію, друзі, тому що саме вона змінює наш світ на краще!))

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.