Школа усного рахунку Соробан у Бердичеві

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Бердичеві. В Україні початок навчання швидкого усного рахунку припадає на 2013 рік. Заняття проводяться для дітей у віці від 5 років. Методика призначена для дошкільнят та малюків, що відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, яким ментальна арифметика приносить найбільшу користь. Учні 5 класу, 6 класу – діти у віці 11-12 років – найстарші учні Соробана.

Школа усного рахунку в Бердичеві навчає не традиційної математики. Основна мета програми – всебічний розвиток дитячого мозку. Для цього використовується ментальний рахунок. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахівниці – абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуалізують результати, тим самим розвиваючи інтелект.

Школа покращеної ментальної арифметики в Бердичеві

Основою навчань академії Платона стали поглиблені й ретельно вивчені постулати Піфагора. Школа Соробан створила унікальну програму навчання швидкісного усного рахунку, удосконаливши японську методику. Розроблений спеціальний підручник, анімовані завдання, ефективний алгоритм подачі матеріалу, комп'ютерні програми. Групові заняття у форматі цікавих ігор дозволяють малюкам виробляти корисні розумові навички. А щоденні вправи на комп'ютерних тренажерах вдома сприяють їх закріпленню.

Усний рахунок, що вивчається в Соробані, не дозволяє осягнути академічні знання з математики, як у загальноосвітній школі. Програма спрямована на одночасний розвиток обох півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок можливість навчитися швидко й правильно рахувати усно – приємний бонус!

Записатися до Соробан у Бердичеві можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки необхідно обрати місто, відповідну школу та зручний час уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.