Школа усного рахунку Соробан в Білій Церкві

«Соробан» - єдина та дуже популярна школа усного рахунку в Білій Церкві. Початок вивчання швидкого усного рахунку в Україні припадає на 2013 рік. За програмою займаються діти у віці 5-11 років. Для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу ментальна арифметика представляє найбільшу користь. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас, є найстаршими учнями Соробана.

Школа усного рахунку в Білій Церкві викладає не звичайну математику. Програма спрямована на всебічний розвиток дитячого мозку. Для цього використовується ментальний рахунок. В першу чергу малюки вивчають абак, також званий абакус. Вони пересувають кісточки в рядах і навчаються візуалізувати результати.

Школа покращеної ментальної арифметики в Білій Церкві

Платон у навчаннях своєї академії взяв за основу детально вивчені й поглиблені постулати Піфагора. Методика ж школи Соробан базується на японській програмі освоєння усного рахунку. Вона зазнала безлічі вдосконалень. Створено унікальний алгоритм подачі матеріалу, розроблено спеціальний підручник, анімовані завдання, комп'ютерні ігри.

Виконуючи цікаві вправи в групі, займаючись на тренажерах вдома, діти щодня закріплюють вироблені навички й розвивають інтелект. Це дозволяє легко засвоїти усний рахунок і навчитися максимально використовувати свої ментальні можливості.

У Соробані не даються академічні знання з математики, як у загальноосвітній школі. Курси швидкого рахунку спрямовані на синхронний розвиток лівої та правої півкуль мозку. А вміння швидко й безпомилково проводити усні обчислення – це приємний бонус до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан в Білій Церкві можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, необхідно вибрати місто, відповідне місце розташування школи й зручний час уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.