Жовтi Води

+380 (97) 494 65 90; ‎‎050 - 95 88 011

textInTimetableЖовтi Води

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Жовтих Водах

«Соробан» - єдина й дуже популярна школа усного рахунку у Жовтих Водах. Початок вивчання швидкого усного рахунку в Україні припадає на 2013 рік. За програмою займаються діти у віці 5-11 років. Для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу ментальна арифметика представляє найбільшу користь. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас, є найстаршими учнями Соробана.

Школа усного рахунку у Жовтих Водах викладає не звичайну математику. Програма спрямована на всебічний розвиток дитячого мозку. Для цього використовується ментальний рахунок. У першу чергу малюки вивчають абак, також званий абакус. Вони пересувають кісточки в рядах і навчаються візуалізувати результати.

Школа покращеної ментальної арифметики у Жовтих Водах

Платон у навчаннях своєї академії взяв за основу детально вивчені та поглиблені постулати Піфагора. Методика ж школи Соробан базується на японській програмі вивчення усного рахунку. Вона зазнала безліч удосконалень. Створено унікальний алгоритм подачі матеріалу, розроблено спеціальний підручник, анімовані завдання, комп''ютерні ігри.

Виконуючи цікаві вправи в групі, і займаючись на тренажерах вдома, діти щодня закріплюють вироблені навички й розвивають інтелект. Це дозволяє легко освоїти усний рахунок і навчитися максимально використовувати свої ментальні можливості.

У Соробані не даються академічні знання з математики, як у загальноосвітній школі. Курси швидкого рахунку спрямовані на синхронний розвиток лівої та правої півкуль мозку. А вміння швидко та безпомилково проводити усні обчислення – це приємний бонус до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися до Соробан у Жовтих Водах можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, необхідно обрати місто, відповідне місце розташування школи й зручний час уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m