Житомир

+380674413030 |

textInTimetableЖитомир

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Житомирі

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Житомирі. Початок навчання швидкого усного рахування в Україні припадає на 2013 рік. За методикою займаються дошкільнята віком від 5-ти років, а також учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальна арифметика представляє найбільшу користь. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас, є найстаршими учнями Соробана.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Головна мета програми полягає у гармонійному розвитку дитячого мозку. Для цього використовується ментальний рахунок. Спочатку малюки вивчають абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуально представляють результати. Це сприяє виробленню розумових здібностей та ефективному інтелектуальному розвитку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Житомирі

Платон створив вчення в своїй академії, взявши за основу та поглибивши постулати Піфагора. Методика ж Соробана базується на японській техніці засвоєння усного рахунку, яка зазнала безлічі вдосконалень. Розроблений спеціальний підручник, анімовані завдання, комп''ютерні тренажери. Створено унікальний алгоритм подачі матеріалу. Скорочено загальну тривалість курсів.

Заняття проходять у форматі цікавих ігор. Займаючись разом з однолітками, малюки отримують нові знання й виробляють розумові навички. Згодом вони закріплюються при нетривалих домашніх тренуваннях за комп''ютером. Завдяки цьому вдається легко засвоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси Соробана не дають академічних математичних знань, як звичайна школа. Освітня методика спрямована на синхронний розвиток лівої та правої півкуль мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок швидкісний усний рахунок є важливим доповненням.

Записатися до Соробан у Житомирі можна в розділі сайту «Запис». У заявці необхідно вказати місто, зручне розташування школи та час відвідування уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m