Вишневе

0962002170 |

textInTimetableВишневе

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Вишневому

«Соробан» - перша та єдина школа усного рахунку у Вишневому. В Україні початок навчання швидкого усного рахування припадає на 2013 рік. Методика розроблена для малюків у віці від 5-ти років. Для дошкільнят і учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу ментальний рахунок найбільш корисний. Старшими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Програма спрямована на гармонійний розвиток усіх відділів дитячого мозку. Для цього застосовується ментальна арифметика. Спочатку малюки вивчають абаку, або абакус – спеціальні японські рахівниці. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, вони підтримують розумову активність на високому рівні.

Школа покращеної ментальної арифметики у Вишневому

Вчення академії Платона базуються на деталізованих і ретельно вивчених постулатах Піфагора. Програма ж Соробана заснована на стародавній японській методиці освоєння усного рахунку. Вона зазнала безліч удосконалень. Розроблений спеціальний підручник, унікальний алгоритм подачі матеріалу, безліч анімованих прикладів і комп''ютерних програм.

На групових заняттях, які проходять у форматі веселих і корисних ігор, діти виробляють розумові навички. Під час домашніх вправ на комп''ютерних тренажерах вони їх закріплюють. Це дозволяє легко освоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

На курсах Соробана не вдається отримати академічні знання з математики, як у загальноосвітній школі. Методика спрямована в першу чергу на одночасний розвиток обох півкуль мозку. А вміння проводити швидкісний усний рахунок – приємний бонус до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися до Соробан у Вишневому можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки слід обрати місто, вказати відповідну школу та зручний час відвідування уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m