Вишгород

‎380676221139 | 380504942824

textInTimetableВишгород

 1. days.mon

 2. days.tue

 3. days.wed

 4. days.thu

 5. days.fri

 6. days.sat

 7. days.sun

Школа усного рахунку у Вишгороді

Школа ментальної арифметики Соробан вперше відкрила свої двері для дітей в Україні у 2013 році. Відтоді її популярність зростає, філії відкриваються в різних куточках нашої країни та за кордоном, а батьки вважають, що це найкраща школа розвитку дитячого інтелекту. Не дивно, адже ментальна арифметика на сьогодні – методика, яку використовують у навчанні дітей майже в 60 розвинених країнах світу. Ментальний рахунок запалює пізнавальний вогник у розумі кожної дитини, змушує мозок працювати на повну потужність, даючи можливість природним задаткам розкритися повною мірою. Особливість методики в однаково інтенсивному розвитку півкуль головного мозку, що дозволяє проявитися водночас творчим здібностям і задаткам раціонального мислення. Навчання швидкого рахунку у Вишгороді впливає на всі сторони розвитку дитини:
 • інтелектуальний (мислення, уява, логіка, пам''ять);
 • соціальний (спілкування, робота в команді, адаптація в колективі);

Школа покращеної ментальної арифметики у Вишгороді

Соробан у Вишгороді – центр навчання швидкісного усного рахунку, де із задоволенням займаються діти різного віку. Старші групи відвідують школярі. Школа щомісяця набирає на курси малюків від 5-ти років. Швидкий усний рахунок доступний і має найбільш виражений ефект з 5 до 11 років, тобто в Соробан можуть займатися дошкільнята, учні молодшої школи (1, 2, 3 клас) та середньої загальноосвітньої школи (4, 5, 6 клас). Заняття для всіх проходять за однаковою схемою:
 • 4 рази на місяць спільні уроки з тренером в навчальному класі;
 • щоденне закріплення результатів домашніми 15-хвилинними тренуваннями.
Принцип дії методики базується на роботі з японськими рахівницями абакус (абак). Для обчислення на рахівницях діти користуються двома руками, стимулюючи, таким чином, клітини правої та лівої півкуль. Пізніше замість реального рахункового інструменту для розв''язання арифметичних прикладів малюки вдаються до допомоги власної уяви, візуалізуючи абакус і подумки пересуваючи рахункові кісточки. Так півкулі вчаться працювати злагоджено, а значить, швидко й продуктивно. Усі питання (скільки коштує навчання, як формуються групи, коли проходять заняття) задавайте тренеру телефоном. Записатися до Школи у Вишгороді можна за допомогою функції «запис» на сторінці сайту.
questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m