Верхньодніпровськ

096 154 35 09 | 099 540 31 71

textInTimetableВерхньодніпровськ

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Верхньодніпровську

«Соробан» - перша школа усного рахунку у Верхньодніпровську. В Україні початок навчання швидкого усного рахунку припадає на 2013 рік. Заняття проводяться для дітей у віці від 5 років. Методика призначена для дошкільнят та малюків, що відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, яким ментальна арифметика приносить найбільшу користь. Учні 5 класу, 6 класу – діти у віці 11-12 років – найстарші учні Соробана.

Школа усного рахунку у Верхньодніпровську навчає не традиційної математики. Основна мета програми – всебічний розвиток дитячого мозку. Для цього використовується ментальний рахунок. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахунки – абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуалізують результати, тим самим розвиваючи інтелект.

Школа покращеної ментальної арифметики у Верхньодніпровську

Основою навчань академії Платона стали поглиблені та ретельно вивчені постулати Піфагора. Школа Соробан створила унікальну програму навчання швидкісному усного рахунку, удосконаливши японську методику. Розроблений спеціальний підручник, анімовані завдання, ефективний алгоритм подачі матеріалу, комп''ютерні програми. Групові заняття у форматі цікавих ігор дозволяють малюкам виробляти корисні розумові навички. А щоденні вправи на комп''ютерних тренажерах вдома сприяють їх закріпленню.

Усний рахунок, якого вивчають у Соробані, не дозволяє осягнути академічні знання з математики як у загальноосвітній школі. Програма спрямована на одночасний розвиток обох півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок можливість навчитися швидко й правильно рахувати усно – приємний бонус!

Записатися в Соробан у Верхньодніпровську можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки необхідно вибрати місто, відповідну школу й зручний час уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m