Тернопіль

+380963302157 |

textInTimetableТернопіль

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Тернополі

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Тернополі. Початок навчання швидкого усного рахування в Україні бере початок з 2013 року. За програмою займаються дошкільнята віком від 5-ти років, а також учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальний рахунок найбільш корисний. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас – найстарші учні Соробана.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Освітня методика спрямована на всебічний розвиток мозку малюків. Для цього використовується ментальна арифметика. В першу чергу діти вивчають абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуалізують результати, тим самим тренуючи обидві півкулі мозку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Тернополі

Вчення академії Платона засновані на поглиблених і детально вивчених постулатах Піфагора. Методика ж Соробана базується на стародавній японській техніці навчання усного рахунку. Вона доповнена комп''ютерними програмами, анімованими завданнями. Розроблений спеціальний підручник і ефективний алгоритм подачі прикладів.

Групові заняття проходять у форматі веселих ігор. Діти виконують цікаві вправи, тим самим виробляючи корисні розумові навички. Самостійні тренування вдома за комп''ютером дозволяють закріпити отримані знання. Як результат, малюкам вдається легко засвоїти усний рахунок і навчитися з максимальною ефективністю використовувати свої інтелектуальні можливості.

Курси Соробана не дають академічних математичних знань, як звичайна школа. Програма спрямована на одночасний розвиток лівої та правої півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок швидкісний усний рахунок є приємним бонусом.

Записатися до Соробан у Тернополі можна у розділі сайту «Запис». У заявці необхідно вказати місто, вибрати зручне розташування школи й час відвідування уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m