Суми

+380968556336 | +380954203960

textInTimetableСуми

 1. days.mon

 2. days.tue

 3. days.wed

 4. days.thu

 5. days.fri

 6. days.sat

 7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Сумах

Японська методика навчання швидкого усного рахування Соробан відома в Україні з 2013 року. При навчанні використовуються спеціальна рахівниця - абак (абакус), а після її опанування обчислення переводяться до уяви, а надалі повністю переходять на усний рахунок. Що ж такого особливого дає соробан і чому його ще називають «ментальна арифметика»?

Ментальний рахунок і його своєрідність

Відмінна риса соробану від звичайної математики - розвиток здібностей окремої особистості. При цьому швидкісний усний рахунок - швидше додатковий бонус, ніж самоціль. Як це відбувається?

Коли діти вивчають абака, правила обчислень, працює більше ліва півкуля, що відповідає за аналітичні здібності. Коли дії уявляють, активізується права півкуля - центр уяви. Єдиний процес синхронізує роботу обох половинок мозку, через що вони розвиваються рівномірно. Дитина навчається користуватись розвиненими навичками одночасно, що помітно підвищує результативність при будь-якому виді зайнятості.

Школа покращеної ментальної арифметики в Сумах

Школа Соробан удосконалила давню методику, і тепер процес скоріше схожий на гру. Тому учнів не змушують, а скоріше приваблюють тим, що дійсно цікаво. Для цього програма доповнена:

 • комп''ютерною програмою-грою
 • анімованими завданнями
 • мультимедійними (візуальної, аудіальний) матеріалами
 • час тренування змінено з урахуванням вікових можливостей.

Записатися на курси можна діткам з 5-ти років, а також тим, що відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас. Найстарші учні - 11 років (5 клас - 6 клас). Вартість занять в академії в Сумах легко дізнатись за телефоном, визначившись з віковою групою. Також школа усного рахунку в Сумах запрошує подивитися як відбувається тренування, познайомитися з тренером, там же батьки дізнаються скільки коштує курс, записують дитину, адже результат не змусить чекати!

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m