Полтава

+380954203960 | +380968556336

textInTimetableПолтава

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Полтаві

«Соробан» - школа усного рахунку в Полтаві. В Україні початок навчання швидкісного усного рахунку припадає на 2013 рік.

За програмою займаються дошкільнята віком від 5-ти років, а також малюки, які відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас. Для них ментальна арифметика найбільш корисна. Школярі 5 класу і 6 класи – діти віком до 12 років – найстарші учні Соробана.

Школа усного рахунку в Полтаві викладає програму нетрадиційної математики. Головною метою методики є розвиток мозку дитини. Для цього використовується ментальна арифметика. У першу чергу малюки вивчають абак, або абакус – спеціальні рахівниці. Вони пересувають кісточки в рядах і візуалізують результати.

Школа покращеної ментальної арифметики в Полтаві

Основою навчання академії Платона є поглиблені й детально вивчені постулати Піфагора. Програма ж школи Соробан базується на вдосконаленій методиці усних обчислень, запозиченої з Японії. Її доповнено комп''ютерними тренажерами. Скорочено тривалість занять і всього курсу навчання.

При цьому, щоб діти опанували усний рахунок і навчилися з максимальною ефективністю використовувати свої ментальні можливості в Соробані, розроблена унікальна методика викладання матеріалів, доповнена анімованими завданнями, веселими іграми. Виконуючи цікаві вправи в групі та вдома за комп''ютером, діти постійно підтримують активність свого мозку, тим самим тренуючи розумові навички.

У Соробані не викладаються академічні математичні знання, як у звичайній школі. Програма націлена на синхронний розвиток обох півкуль мозку. Вміння проводити швидкий і безпомилковий усний рахунок – приємний бонус, додаток до безлічі розвинених розумових навичок.

Щоб записатися до Соробан у Полтаві, слід перейти до розділу сайту «Запис». Під час оформленні заявки необхідно вказати місто, обрати місце розташування школи та зручний час занять. Дізнатися точно, скільки коштує навчання усного рахунку в Полтаві, можна тут.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m