Обухів

0673434997 |

textInTimetableОбухів

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан в Обухові

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Обухові. Початок навчання швидкісного усного рахування в Україні припадає на 2013 рік. Програма розроблена для дітей у віці 5-11 років. Заняття проводяться як для дошкільнят, так і для учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Ментальна арифметика для них найбільш корисна. Найстаршими учнями Соробана є діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан – це не звична для нас математика. Освітня методика призначена для всебічного розвитку дитячого мозку. З цією метою застосовується ментальний рахунок. У першу чергу малюки знайомляться зі спеціальними японськими рахівницями, що називаються абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуалізують результати, тим самим розвиваючи аналітичний і творчий відділи мозку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Обухові

Платон створив вчення в своїй академії, взявши за основу й поглибивши постулати Піфагора. Давня ж японська методика навчання усного рахунку започаткувала програму Соробана. Вона доповнена анімованими завданнями, комп''ютерними програмами. Розроблено ефективний алгоритм подачі матеріалу, спеціальний підручник.

Малюки виробляють корисні розумові навички на заняттях з однолітками, а потім закріплюють їх, вправляючись вдома на комп''ютерних тренажерах. Це сприяє підтримці високої мозкової активності та гармонійному інтелектуальному розвитку. Діти не тільки легко освоюють усний рахунок, але й навчаються найбільш ефективно використовувати свої ментальні можливості.

На курсах Соробана не викладаються академічні знання з математики, як у звичайній школі. Унікальна методика націлена на одночасний розвиток обох півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок вміння проводити швидкий усний рахунок – приємний бонус!

Записатися до Соробан в Обухові можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки слід обрати місто, зручне розташування школи й час проведення уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m