Миколаїв

38‎‎0676221163 | 38‎‎0504927292

textInTimetableМиколаїв

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Миколаєві

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Миколаєві. В Україні навчання швидкісного усного рахунку почалося в 2013 році. Заняття проводяться для малюків у віці 5-11 років. Для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу ментальна арифметика найбільш корисна. Найстаршими учнями соробан є діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан - це не звична для нас математика. Методика спрямована на гармонійний розвиток дитячого мозку. З цією метою використовується ментальний рахунок. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахівниці - абак, що також називають абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуально уявляючи результати, вони виробляють безліч розумових навичок.

Школа поліпшеної ментальної арифметики в Миколаєві

Постулати Піфагора, які зазнали ретельного вивчення й деталізації, стали основою вчення академії Платона. Удосконалена ж східна техніка навчання усного рахунку являє собою програму соробан. Її було доповнено комп''ютерними тренажерами, анімованими завданнями. Розроблено ефективний алгоритм подачі матеріалу, спеціальний підручник. Скорочено загальну тривалість курсу.

На заняттях, які проходять у форматі веселих ігор, діти виконують цікаві вправи, тим самим підтримуючи високу розумову активність і розвиваючи інтелект. У ході щоденних нетривалих тренувань вдома за комп''ютером вони закріплюють отримані знання. Це дозволяє легко засвоїти усний рахунок і навчитися максимально використовувати ментальні можливості мозку.

На курсах соробан не викладаються академічні шкільні знання з математики. Програма призначена для одночасного розвитку лівої та правої півкуль мозку. А швидкий усний рахунок - важливе доповнення до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися до Соробан у Миколаєві можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи заявку, слід обрати місто, зручне розташування школи та час проведення уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m