Мелітополь

8 067 944 49 32

textInTimetableМелітополь

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Мелітополі

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Мелітополі. В Україні початок навчання швидкісного усного рахунку припадає на 2013 рік. Методика призначена для дітей у віці від 4-х років. Найбільш корисний ментальний рахунок для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстаршими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан в Мелітополі – це не звична для всіх математика. Програма ставить за мету гармонійний розвиток дитячого мозку. Для цього використовується ментальна арифметика. У першу чергу малюки вивчають спеціальні рахівниці – абак, що також називають абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, вони розвивають аналітичний і творчий відділи мозку.

Школа поліпшеної ментальної арифметики в Мелітополі

Вчення академії Платона засновані на ретельно вивчених і поглиблених постулатах Піфагора. Методика Соробана базується на стародавній японській техніці навчання усного рахунку. Вона зазнала безліч удосконалень. Розроблені комп''ютерні програми та анімовані завдання. Створено спеціальний підручник і унікальний алгоритм подачі прикладів.

Заняття проводяться у форматі веселих ігор. Виконуючи завдання з однолітками, малюки виробляють корисні розумові навички. Вправляючись на комп''ютерних тренажерах, вони їх закріплюють. Завдяки цьому вдається легко засвоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси Соробана не дозволяють отримати академічні математичні знання, як у звичайній школі. Освітня програма націлена на синхронний розвиток обох півкуль мозку. А вміння проводити швидкий усний рахунок можна вважати важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок.

Щоб записатися до Соробан у Мелітополі, слід перейти до розділу сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, потрібно вказати місто, обрати відповідне місце розташування школи та час проведення уроків. До вартості курсів входять всі матеріали, необхідні для занять у групі й тренувань вдома.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m