Маріуполь

0682207912 |

textInTimetableМаріуполь

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Маріуполі

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Маріуполі - розвиток дітей. Початок навчання швидкого усного рахунку в Україні припадає на 2013 рік. Центр раннього розвитку в Маріуполі за програмою займаються дошкільнята у віці від 5-ти років.

Також доступна в школі Соробан підготовка до школи малюків. Для них ментальний рахунок являє найбільшу користь для розвитку дітей. Усний рахунок допомагає розвивати аналітичні та творчі відділи мозку для початкових класів - учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Діти віком 11-12 років, які відвідують 5 клас, 6 клас - найстарші учні соробан.

Школа Соробан викладає не звичайну математику. Ментальна арифметика є інструментом для гармонійного розвитку мозку дітей. У першу чергу вони вивчають абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, діти підтримують високу розумову активність і розвивають інтелект.

Школа поліпшеної ментальної арифметики в Маріуполі

Платон створив вчення в своїй академії, ретельно вивчивши та поглибивши постулати Піфагора. Програма соробан є вдосконаленою японської методикою освоєння усного рахунку. Вона доповнена безліччю комп''ютерних програм і анімованих завдань. Розроблено спеціальний підручник і унікальний алгоритм подачі прикладів. Скорочено загальну тривалість курсу.

На заняттях, які проходять у форматі цікавих ігор, діти виконують вправи й виробляють корисні розумові навички. При нетривалих щоденних тренуваннях вдома за комп''ютером вони їх закріплюють. Завдяки цьому вдається легко засвоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси соробан не дають академічних шкільних знань з математики. Освітня методика націлена на синхронний розвиток аналітичного й творчого відділів мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок вміння проводити швидкісний усний рахунок - приємний бонус!

Записатися до Соробан у Маріуполі можна в розділі сайту «Запис». У заявці слід вказати місто, зручне розташування школи та час відвідування уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m