Львів

+380686429601 |

textInTimetableЛьвів

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Львові

Соробан - перша школа усного рахунку у Львові. В Україні методика навчання швидкісного усного рахунку з''явилася в 2013 році. За нею займаються діти віком від 5-ти років. Ментальний рахунок найбільш корисний для малюків, які збираються піти до 1 класу. Він також добре підходить дітям, які відвідують 2 клас, 3 клас, 4 клас. Верхній поріг - учні 5 класу й 6 класу, тобто діти у віці до 12 років.

Школа Соробан прищеплює малюкам не звичайні математичні навички. Програма спрямована на всебічний розвиток дитячого мозку. Ментальна арифметика - ефективний засіб для досягнення цієї мети!

Навчання за методикою школи починається зі знайомства з соробаном (рахівниці також називають абак або абакус). Діти вчаться пересувати кісточки на рахівницях, а потім візуалізують усі результати на уявних рахівницях.

Школа поліпшеної ментальної арифметики у Львові

Як відомо, навчання академії Платона ґрунтувалися на поглиблених і детально вивчених постулатах Піфагора. Сучасний же Соробан заснований на японській методиці навчання ментальної арифметики. Програма зазнала безліч удосконалень.

Чітка методика подачі матеріалу, безліч прикладів, анімованих завдань, веселі уроки, спеціально розроблений підручник, комп''ютерні програми для щоденних тренувань вдома - все те, що дозволяє малюкам легко засвоїти усний рахунок. Постійно підтримуючи свою розумову активність на високому рівні, діти розвивають мозок. Кожна дитина під час занять навчиться не тільки використовуватися ментальні можливості обох півкуль, а й всебічно розвине інтелект. При цьому швидкий усний рахунок - скоріше бонус до безлічі вироблених розумових навичок, ніж основна мета навчання. Курси соробан спрямовані на синхронний розвиток правої та лівої півкуль мозку, а не на отримання академічних знань з математики.

Щоб записатися на навчання, необхідно перейти в розділ «Запис», вибрати відповідне місто, вказати бажане розташування і час занять в школі. Дізнавайтеся ціну, скільки коштує, а саме вартість курсів у Львові.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m