Луцьк

0961769609

textInTimetableЛуцьк

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Луцьку

Соробан - перша школа усного рахунку в Луцьку. В Україні історія навчання швидкісного усного рахунку бере свій початок з 2013 року.

Методика, яка допомагає вивчити швидкий усний рахунок, розрахована на 5-11-річних малюків. Нижній поріг - діти, які ще ходять в старшу групу дитячого садка, верхній - учні 5 класу і 6 класу. Найбільш корисний ментальний рахунок для школярів, учнів в 1 класі, 2 класі, 3 класі, 4 класі.

Школа поліпшеною ментальної арифметики в Луцьку

Соробан - це не звична нам усім математика. Програма Школи спрямована на всебічний розвиток дитячого мозку. А ментальна арифметика - ефективний спосіб досягнення поставленої мети!

Знайомство з рахівницями - абак або абакус - перший етап процесу навчання усного обчислення. Ці рахівниці також називаються соробаном. Діти вчаться візуалізувати числа, пересуваючи разом з тим кісточки на уявних рахівницях. Це залучає до роботи праву та ліву півкулі мозку. Навчання академії Платона ґрунтувалися на поглиблених і ретельно вивчених постулатах Піфагора. Школа Соробан базується на японській ментальній арифметиці, також значно удосконаленої. Програму було доповнено комп''ютерними тренажерами для щоденних самостійних занять дітей вдома.

Вона відрізняється оптимальним алгоритмом подачі матеріалу, анімованими завданнями, наявністю спеціально розробленого підручника, проведенням цікавих і веселих уроків. Все це дозволяє маляті легко засвоїти усний рахунок, а також навчитися використовувати з максимальною користю ментальні можливості свого інтелекту. Отримання академічних шкільних знань не є метою курсів. Соробан призначений для синхронного розвитку правої та лівої півкуль мозку. Швидкий і безпомилковий усний рахунок - приємне доповнення до закріплених розумових навичок.

Записатися до Школи в Луцьку можна в розділі «Запис». Під час оформлення заявки потрібно обрати своє місто, зручно розташовану школу та режим занять. Скільки коштує навчання швидкого рахунку в Луцьку, дізнавайтеся та приводьте до нас своїх дітей на навчання!

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m