Кривий Ріг

+380984812629

textInTimetableКривий Ріг

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Кривому Розі

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Кривому Розі. В Україні навчання швидкого усного рахунку почалося з 2013 року. За програмою займаються дошкільнята та учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальна арифметика представляє найбільшу користь. Найстаршими учнями соробан є діти у віці 11-12 років, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан - це не звичайна математика. Унікальна освітня методика націлена на гармонійний розвиток мозку дітей. Для цього застосовується ментальний рахунок. Спочатку діти знайомляться зі спеціальними японськими рахівницями, що мають назву абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, вони тренують розумову активність і підтримують мозок у тонусі.

Школа поліпшеної ментальної арифметики в Кривому Розі

Вчення академії Платона засновані на ретельно вивчених постулатах Піфагора. Програма ж Соробана базується на стародавній японській методиці освоєння усного рахунку. Вона зазнала безлічі вдосконалень. Так було розроблено ефективний алгоритм подачі матеріалу, спеціальний підручник, анімовані завдання, комп''ютерні програми.

Заняття проводяться у форматі веселих ігор. Виконуючи вправи в групі, діти виробляють корисні розумові навички. Закріплюючи отримані знання вдома на комп''ютерних тренажерах, вони ще більше розвивають інтелект. Це дозволяє не тільки легко засвоїти усний рахунок, але й навчитися максимально ефективно використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси швидкого рахунку не дають академічних шкільних знань з математики. Навчання спрямоване на одночасний розвиток лівої та правої півкуль мозку. Вміння проводити швидкісний усний рахунок є важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок. Записатися до Соробан у Кривому Розі можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки слід вказати місто, обрати школу й час відвідування уроків. У вартість курсів входять усі матеріали, необхідні для занять у групі й тренувань вдома.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m