Кропивницький

+38 0679953325 | +380994543790

textInTimetableКропивницький

 1. days.mon

 2. days.tue

 3. days.wed

 4. days.thu

 5. days.fri

 6. days.sat

 7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Кіровограді

Чи здатна дитина 5-ти років засвоїти швидкісний усний рахунок з будь-якими числами? Може, якщо буде вчитися на курсах Соробан! Навіть такі малюки легко вивчать правила рахунку, навчаться справлятися з багатозначними числами, а крім того поліпшать пам''ять, стануть посидючими, збагатять уяву та будуть повністю готові піти до 1 класу. Такі розвинені здібності знадобляться у 2 класі, 3 класі, 4 класі. А учням 5 класу й 6 класу вони допоможуть легко засвоювати математику, справлятися зі шкільною програмою, яка постійно ускладнюється.

Школа поліпшеної ментальної арифметики в Кіровограді

Методика швидкого усного рахунку - це не лише арифметика, а різнобічний розвиток здібностей. Соробан - давня японська техніка, яка допомагає засвоїти усний рахунок. Навчання починається з того, що діти вивчають абак (абакус) - японську рахівницю, адже малюкам простіше опанувати знання/навички через предметну діяльність. Після цього обчислення проводяться подумки, тобто учні уявляють свої дії на пристрої.

У процесі одночасно розвиваються обидві півкулі мозку, тому соробан - більше, ніж математика, це ментальний рахунок або ментальна арифметика. Так діткам вдається:

 • натренувати здібності, закладені природою;
 • підвищити рівень інтелекту;
 • користуватися «різнопівкульними» функціями одночасно;
 • поліпшити шкільну успішність;
 • розкрити потенціал.

Як записатися у Кіровограді (Кропивницькому)?

Це можна зробити на сайті або за телефоном, вивчивши розклад занять, обравши місто в Україні, вікову групу. Школа усного рахунку в Кіровограді (Кропивницькому) також запрошує відвідати заняття, щоб побачити як вони відбуваються, познайомитися з тренером, дізнатися скільки коштує курс (ціна включає вартість матеріалів).

Школа Соробан - академія, в якій дитину не змушують вчитися, адже тренування мають ігровий формат, а результати порадують усіх батьків!

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m