Кахoвка

0660828073 |

textInTimetableКахoвка

 1. days.mon

 2. days.tue

 3. days.wed

 4. days.thu

 5. days.fri

 6. days.sat

 7. days.sun

Школа усного рахунку в Каховці

Навчання швидкісного усного рахунку в Україні - найпопулярніший напрям раннього розвитку дітей на сьогодні. Вибір на користь вдосконаленої ментальної арифметики Соробан® – це найбільш перспективний варіант підготовки дитини, оскільки водночас з навчанням швидкого усного рахунку, методика допомагає розвивати пізнавальні здібності, гнучкість мислення, творчий потенціал, соціальні навички та лідерські якості. Найкраща Школа усного рахунку в Каховці – Соробан. Метод Соробан® спрямований на підготовку дошкільнят та навчання школярів початкових 1, 2, 3 і 4 класу й середніх 5 та 6 класів. При розробці програми занять було враховано віковий фактор. Школа ментального рахунку набирає на курси малюків від 5 років. Вони займаються в молодшій групі, у той час як старші групи відвідують школярі.

Школа покращеної ментальної арифметики в Каховці

Переваги ментального рахунку вже встигли оцінити батьки у багатьох країнах, на різних континентах. Класична японська методика стала обростати нововведеннями, цікавими розробками, з''явилося чимало похідних навчальних програм. Чому в загальній масі сучасних центрів усного рахунку варто віддати перевагу саме вдосконаленій ментальній арифметиці Соробан® у Каховці?
 • Школа Соробан використовує найбільш ефективні методи навчання;
 • на базі курсу для підвищення результативності занять професійна команда Соробан створила унікальний комп''ютерний тренажер;
 • продуктивні методи викладання, інструменти навчання дозволили скоротити програму до 2-2,5 років;
 • ментальна арифметика в Каховці рівномірно розвиває обидві півкулі.
У цілому ж навчання швидкого рахунку в Каховці базується на традиційній методиці: освоєння абака (Соробан), візуалізація рахівниць, швидкісний усний рахунок. Записатися до Школи в Каховці на курси Соробан можна на сайті soroban.ua у розділі «запис». Для цього необхідно залишити заявку, попередньо обравши місто. Скільки коштує навчання, дізнавайтеся в тренера школи за телефоном.
questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m