Ізмаїл

0684746161

textInTimetableІзмаїл

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан в Ізмаїлі

«Соробан» - перша та єдина школа усного рахунку в Ізмаїлі. Початок навчання швидкого усного рахування в Україні припадає на 2013 рік. Заняття проводяться для дітей у віці 5-11 років. Ментальна арифметика найбільш корисна для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Старшими учнями Соробана є діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Ментальний рахунок використовується як інструмент для гармонійного інтелектуального розвитку малюків. Спочатку діти вивчають абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуально представляють результати обчислень, тим самим підтримуючи високу мозкову активність.

Школа покращеної ментальної арифметики в Ізмаїлі

Платон створив вчення в своїй академії, взявши за основу поглиблені й ретельно вивчені постулати Піфагора. Методика ж Соробана базується на давній техніці вивчення безпомилкового усного рахунку, запозиченої з Японії. Вона доповнена комп''ютерними програмами, анімованими завданнями. Створено ефективний алгоритм подачі прикладів, спеціальний підручник. Скорочено загальний час навчання.

На заняттях, які проходять у форматі веселих ігор, діти виробляють розумові навички. Виконуючи вправи вдома на комп''ютерних тренажерах, вони закріплюють отримані знання. Це дозволяє легко освоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати свої інтелектуальні можливості.

Отримати академічні знання з математики як у звичайній школі на курсах Соробана не вдасться. Одночасний розвиток аналітичного та творчого відділів мозку – ось головна мета методики. А швидкісний усний рахунок – це приємний бонус до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися до Соробан в Ізмаїлі можна в розділі сайту «Запис». Під час оформлення заявки слід обрати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи й графіком відвідування уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m