Буча-Ірпінь

050 018 41 14 | 096 337 75 33

textInTimetableБуча-Ірпінь

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Бучі-Ірпіні

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Буча-Ірпінь. В Україні навчання швидкого усного рахування бере свій початок з 2013 року. Програма призначена для дошкільнят від 5-ти років та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Ментальна арифметика для них найбільш корисна. Найстаршими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Основна мета методики полягає у гармонійному розвитку мозку малюків. Для цього використовується ментальний рахунок. Спочатку діти вивчають абак, або абакус. Пересуваючи кісточки на спеціальних рахунках, візуалізуючи результати, вони залучають до роботи усі відділи мозку й підтримують розумову активність на високому рівні.

Школа покращеної ментальної арифметики в Бучі Ірпіні

Вчення академії Платона ґрунтується на поглиблених і деталізованих постулатах Піфагора. Програма ж Соробана являє собою вдосконалену японську методику навчання усного рахунку. Розроблено ефективний алгоритм подачі матеріалів, безліч анімованих прикладів та комп''ютерних програм, а також спеціальний підручник.

Діти засвоюють усний рахунок на групових заняттях, які проходять у форматі цікавих ігор і закріплюють знання щоденними тренуваннями вдома. Це розвиває їх інтелект і дозволяє навчитися використовувати ментальні можливості свого мозку найбільш ефективно.

На курсах усного рахунку не викладаються академічні знання з математики як в загальноосвітній школі. Методика спрямована в першу чергу на одночасний розвиток обох півкуль мозку. Вміння проводити швидкісний усний рахунок – важливе доповнення до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан у Буча-Ірпінь можна в розділі сайту «Запис». Під час оформлення заявки необхідно обрати місто, відповідну школу та час проведення уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m