Івано-Франківськ

+380989479655 |

textInTimetableІвано-Франківськ

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан в Івано-Франківську

«Соробан» - краща школа усного рахунку в Івано-Франківську. В Україні навчання швидкого усного рахування почалося з 2013 року. Курси відвідують малюки у віці 5-11 років. Для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу ментальна арифметика представляє найбільшу користь. Діти, які відвідують 5 клас, 6 клас – найстарші учні Соробана.

Школа Соробан – це не звичайна математика. Методика спрямована на гармонійний інтелектуальний розвиток дітей. З цією метою використовується ментальний рахунок. Стародавні японські рахівниці – абак, також звані абакус – перше, з чим знайомляться малюки. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, вони підтримують мозок в тонусі та виробляють безліч розумових навичок.

Школа покращеної ментальної арифметики в Івано-Франківську

Постулати Піфагора, піддані ретельному вивченню і деталізації, стали основою навчань академії Платона. Японська методика вивчення усного рахунку започаткувала програму Соробана. Вона доповнена комп''ютерними програмами та анімованими завданнями. Створено спеціальний підручник. Розроблено ефективний алгоритм подачі прикладів.

На групових заняттях, які проходять у форматі цікавих ігор, діти виробляють корисні розумові навички. У ході тривалих щоденних вправ вдома на комп''ютерних тренажерах вони закріплюють отримані знання. Завдяки цьому вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися максимально використовувати свої інтелектуальні здібності.

На курсах Соробана не викладаються академічні знання з математики, як у загальноосвітній школі. Унікальна методика призначена для одночасного розвитку аналітичного й творчого відділів мозку. А вміння проводити швидкісний усний рахунок є приємним бонусом до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися до Соробан в Івано-Франківську можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки потрібно обрати місто, визначитися з відповідною школою та зручним часом відвідування уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m