Хмельницький

+380966023153 |

textInTimetableХмельницький

  1. days.mon

  2. days.tue

  3. days.wed

  4. days.thu

  5. days.fri

  6. days.sat

  7. days.sun

Школа усного рахунку Соробан у Хмельницькому

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Хмельницькому. В Україні навчання швидкісного усного рахування почалося з 2013 року. Заняття проводяться для дітей у віці 5-11 років. Найбільшу користь ментальна арифметика представляє для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Хлопці, які відвідують 5 клас, 6 клас – найстарші учні Соробана.

Школа Соробан в Хмельницькому – це не звична для всіх математика. Методика призначена для гармонійного інтелектуального розвитку малюків. З цією метою використовується ментальний рахунок. Старовинні японські рахівниці, названі абак, або абакус – перше, з чим знайомляться діти. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, вони підтримують розумову активність на високому рівні та розвивають усі відділи мозку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Хмельницькому

Поглиблені й ретельно вивчені постулати Піфагора стали основою навчань в академії Платона. Програма Соробана базується на східній техніці навчання усного рахунку, яка зазнала безліч удосконалень. Розроблений унікальний алгоритм подачі матеріалу, спеціальний підручник, анімовані завдання, комп''ютерні тренажери.

На заняттях, які проходять у форматі цікавих ігор, хлопці виробляють корисні розумові навички. Згодом вони закріплюють їх щоденними нетривалими тренуваннями за комп''ютером. Завдяки цьому вдається не тільки легко опанувати усний рахунок, але також навчитися ефективно використовувати ментальні можливості свого мозку.

На курсах Соробана неможливе отримання академічних знань з математики, як у загальноосвітній школі. Методика в першу чергу націлена на одночасний розвиток обох півкуль мозку. А швидкий усний рахунок – важливе доповнення до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися до Соробан у Хмельницькому можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки потрібно обрати місто, відповідну школу та зручний час проведення уроків.

questions.title

questions.description

apps.title
Soroboo‪m